Dnes je sobota 20. července 2024, svátek má Ilja

  Gamespecial.cz » MMORPG

Mastery Insight v central Tyria

Publikováno: 3. 10. 2017

Komu ještě chybí několik červených mastery bodů pro dovednosti získávané na staré části mapy v Guild Wars 2, může si nyní poměrně lehce dojít pro dalších 9 bodů. Stačí si najít značku mastery bodu na mapě a doběhnout si pro ně.

Diskuse k článku (0)

Suroviny pro crafting za laurel body

Publikováno: 15. 9. 2017

Každý, kdo se zajímá o crafting v Guild Wars 2, se často potýká s nedostatkem surovin při výrobě exotic, ascended a legendary věcí. Kdo má nastřádané laurel body, má většinou dost velkou zásobu surovin a ani o tom nemusí vědět. Stačí vyhledat laurel obchodníka a nakoupit od něj potřebné věci.

Diskuse k článku (0)

Grief Counseling – Mastery bod a achievement

Publikováno: 1. 8. 2017

V části mapy nazvané Bloodstone Fen, která je přístupná v datadisku Heart of Thorns v Guild Wars 2 při aktivaci první epizody Living World Season 3, můžeme splnit achievement nazvany Grief Counseling. Jeho popis nalezneme v panelu Hero, v části Story Journal a dále v kategorii Out of the Shadows. Za splnění tohoto úkolu dostaneme kromě jiného i tolik potřebný mastery bod. Ke splnění potřebujeme znát emoce pro chat.

Diskuse k článku (0)

Regurgicidal – achievement a mastery bod

Publikováno: 18. 7. 2017

Pro získání mastery bodu a achievement Regurgicidal (ve skupině achievements Heart of Thorns - Tangled Depths) musíme porazit Great Skelk Regurgitant. Objeví se při eventu Slay the Great Skelk Regurgitant. Předchází mu group event Escort the Lore sekeer to the underground lake. Přemístíme se na mapu Tangled Depths v datadisku Guild Wars 2. Začínáme u waypointu Teku Nuhoch.

Diskuse k článku (0)

Mastery bod Terror of the Boiling sea

Publikováno: 10. 7. 2017

Tento bod získáme v části otevřené přes Living World Season 3. Nachází se tedy na území datadisku Guild Wars 2 na ostrově Ring of Fire v oblasti Draconis Mons. Musíme zneškodnit Destroyer Legendary Aestus nebo případně Destroyer Ignis. Objeví se, když probíhá event Defeat the destroyer lieutenant. Je potřeba spolupráce s mnoha hráči, protože jde o těžký úkol a navíc jeho splnění má časový limit 15 minut. Potřebujeme v doletu na místo plnou dovednost létání.

Diskuse k článku (0)

Potoni Masher mastery bod

Publikováno: 9. 7. 2017

Pro získání mastery bodu potřebujeme porazit Champion Potoni the Massive. Najdeme ho v Tangled Depths v datadisku Guild Wars 2. Ještě než ho vyzveme k souboji, potřebujeme dokončit mastery Nuhoch Proving ze skupiny Nuhoch Lore. Jakmile máme mastery otevřenou, přemístíme se do Tangled Depths k waypointu Teku Nuhoch na severu mapy.

Diskuse k článku (0)

Vylepšení defenzivních vlastností pomocí nourishment

Publikováno: 27. 6. 2017

V Guild Wars 2 si každý může pomocí craftingu vyrobit nourishment (potrava), díky které se zlepší vlastnosti postavy. V datadisku Heart of Throne nyní můžeme koupit 3 recepty, které pomohou zlepšit defenzivní vlastnosti (Toughness, Vitality a Healing a dále také Concentration, která prodlužuje schopnosti, jako je léčení nebo rychlost).

Diskuse k článku (0)

Vista a hero bod v Burnisher Quarry

Publikováno: 19. 6. 2017

Vista a hero bod v Burnisher Quarry, které se nachází v datadisku Guild Wars 2 v části Auric Basin, jdou získat poměrně jednoduše. Musíme však proběhnout část okolo point of interest a postupovat směrem vzhůru. K získání Visty a hero bodů potřebujeme při použití této cesty mastery gliding v nejvyšší úrovni.

Diskuse k článku (0)

Invisible King – mastery bod v Auric Basin

Publikováno: 12. 6. 2017

Získat mastery bod Invisible King v datadisku Guild Wars 2 není složité, ale musíme se nejprve naučit mastery Nuhoch Stealth Detection z kategorie Nuhoch Lore. Potřebujeme totiž najít Mushroom King Tyranus, který není bez této dovednosti vidět.

Diskuse k článku (0)

Hungry Hal mastery bod v Rising Flames

Publikováno: 5. 6. 2017

Ne všechny mastery body jdou v datadisku Guild Wars 2 lehce získat. U některých potřebujeme pomoc od dalších hráčů a jiné vyžadují dlouhodobější práci. Několikahodinové hraní musíme podstoupit u získání mastery bodu Hungry Hal. Najdeme ho na mapě Ember Bay, který je dostupný v living world 3 v epizodě Rising Flames.

Diskuse k článku (0)

1 2345678910111213

Copyright © 2013 - 2024 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání