Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG

Zvětšení místa v báglech v Guild Wars 2

Publikováno: 28. 8. 2014

Pokud někdo potřebuje více místa pro předměty, aby nemusel chodit stále prodávat věci k obchodníkovi, bude si muset vyrobit bag s větším úložným prostorem. Maximálně je možné získat bag na 20 předmětů. K tomu ale potřebujeme dosáhnout dovednosti v craftingu na rating 400. Zároveň to bude stát poměrně dost peněz, zejména za materiál pro zlepšení v craftingu a pak také za Runy. Nejlepší Runy určené pro tyto účely jsou totiž docela drahé.

Diskuse k článku (0)

Obsidian Shard – kde a za co ho koupit

Publikováno: 27. 8. 2014

Jde o materiál, který je potřeba v Guid Wars 2 na přeměnu Dragonite ore na Dragonite ingot, Pile of Bloodstone Dust na Bloodstone Brick a Empyreal Fragment na Empyreal Star . Obsidian Shard je nutný i pro výrobu legendární zbraně. Potřebujeme ho však poměrně hodně. Ačkoliv nestojí žádné peníze, zadarmo ho také nepořídíme. Je hned několik možností, jak Obsidian Shard získat.

Diskuse k článku (0)

Odkaz v chatu na Waypoint Guild Wars 2

Publikováno: 26. 8. 2014

Při hraní Guild Wars 2 se při komunikaci hráčů pomocí chatu objevují odkazy na waypointy. To je dobré pro rychlou orientaci, pokud se někde koná event a účelem je např. dostat na místo více hráčů, aby mohl být boss poražen a všichni mohli dostat odměnu. Vkládat odkazy do chatu má také význam ve WvW, kde může commander určovat cíl nebo naopak varovat ostatní, kde se právě nachází nepřítel z jiného serveru.

Diskuse k článku (0)

Jak získat suroviny

Publikováno: 24. 8. 2014

V Guild Wars 2 jsou suroviny potřeba pro crafting. Na jejich těžení musí být umístěny v inventáři příslušné nástroje. U obchodníka si koupíme srp (sickle), sekeru (axe) a krumpáč (pick). Efektivní je používat levné nástroje na levné suroviny a dražší nástroje na vzácnější. Pokud použijeme drahý nástroj na získání levného zdroje, sice ho vytěžíme, ale vzhledem k nákladům na pořízení nástroje a ceně suroviny na trhu to není ekonomické. Když chce někdo levným nástrojem sbírat a těžit vzácnější dřevo, rudy či rostliny, nebude v tomto snažení úspěšný a dostane ze zdroje bezcenné kameny nebo trávu. Proto je potřeba v lokacích pro nejvyšší level koupit u obchodníka modré nástroje Orichalcum Mining Pick, Orichalcum Logging Axe a Orichalcum Harvesting Sickle.

Diskuse k článku (0)

Daily a monthly achievements - úkoly, které se vyplatí plnit

Publikováno: 28. 7. 2014

Plnit Daily a Monthly achievements se hráčům Guild Wars 2 vyplatí. Kromě zkušenostních bodů, které se hodí při zvyšování levelu, získají také odměny, které nelze žádným jiným způsobem získat. Jsou to laurel bod a mystic coin. Dále také essence of luck, drop of liquid karma. Zejména první dvě odměny jsou velmi cenné. Za jednotlivé úkoly získáváme také připsané splněné achievements. Až získáme jejich určitý počet, dostáváme za ně odměny, např. skiny zbraní, peníze, vylepšení pro získávání peněz, karmy a luck.

Diskuse k článku (0)

WvW - boj serverů v Guild Wars 2

Publikováno: 22. 7. 2014

Hraní proti živým protivníkům lze v Guild Wars 2 na mapách určených pro bitvy mezi jednotlivými servery. Jedná se o část hry nazvanou WvW čili world vs world. Každý týden se bojuje o ovládnutí čtyř map mezi třemi týmy. Každý tým má svojí domovskou mapu a čtvrtá se nazývá Eternal Battleground. Na mapách jde především o ovládnutí klíčových bodů, za které se týmům zvyšuje skóre. Nejpodstatnější je ovládnutí hradů, poté věží a nakonec táborů pro dodávání surovin do hradů a věží.

Diskuse k článku (0)

Thief stealth - Guild Wars 2

Publikováno: 20. 7. 2014

Kromě jiných předností má thief jednu schopnost, kterou nemá žádná jiná postava tak rozvinutou. Thief může být totiž velmi dlouho neviditelný. Ve skillech je potřeba vybírat ty s dovedností nazvanou stealth. Při správném nastavení lze být v utajení nepřetržitou dobu. K tomu ale nepostačí jen skily, ale je potřeba správně nastavit i traity a vybrat k tomu určené zbraně.

Diskuse k článku (0)

První kroky v Guild wars 2

Publikováno: 17. 7. 2014

V prvních krocích bychom měli vyzkoušet schopnosti zvoleného charakteru a zapojit se do questů určené pro nováčky. U každého questu je v závorce vyznačen doporučený level. Pokud se zapojíme do úkolu, který je určen pro vyšší level, postava to nemusí přežít a poté musíme navštívit postavu označenou Equipment repairs, která brnění opraví.

Diskuse k článku (0)

Guild Wars 2

Publikováno: 5. 8. 2013

Online svět bez poplatků. Tak by se dalo v krátkosti charakterizovat MMORPG Guild Wars 2. Podíváme se na tuto povedenou hru trochu podrobněji. Po nutné registraci a stažení gigabitů dat si můžeme vytvořit postavu. Lze si vybrat hned z pěti ras a dalších až osmi charakterů. Z ras je k dispozici člověk, dále pak Charr, Sylvari, Asura či Norn. Pokud jste hráli původní Guild Wars, jistě si na ně vzpomenete z datadisku Eye of the nord, v té době však tyto rasy ještě nebyly hratelné, ovšem v příběhu se to jimi hemžilo.

Diskuse k článku (0)

123456789101112 13

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání