Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG » Mastery bod Terror of the Boiling sea

Mastery bod Terror of the Boiling sea

Publikováno: 10. 7. 2017

Tento bod získáme v části otevřené přes Living World Season 3. Nachází se tedy na území datadisku Guild Wars 2 na ostrově Ring of Fire v oblasti Draconis Mons. Musíme zneškodnit Destroyer Legendary Aestus nebo případně Destroyer Ignis. Objeví se, když probíhá event Defeat the destroyer lieutenant. Je potřeba spolupráce s mnoha hráči, protože jde o těžký úkol a navíc jeho splnění má časový limit 15 minut. Potřebujeme v doletu na místo plnou dovednost létání.

Začínáme u waypointu Heaten‘s Hold. Od tohoto waypointu poletíme směrem na jihozápad, podletíme převis a let stočíme na sever k ostrůvku, na jehož středu je point of interest Frothing Pedestal. Na tomto ostrůvku se při eventu objeví Destroyer Legendary Aestus. Destroyer Ignis se objevuje na západní straně (Western Boiling Sea u point of interest Seething Pillar).

Když se alespoň jednoho podaří porazit, získáváme mastery bod. Při tomto eventu je za prvé nutné dávat pozor na smrtící útoky Destroyer Legendary Aestus a také na oblasti s vroucí vodou, takže je nutné se neustále přemísťovat.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání