Dnes je úterý 25. června 2024, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » Strategie » Přesun hradu v Goodgame Empire

Přesun hradu v Goodgame Empire

Publikováno: 19. 10. 2015

Jestliže se nám ve strategické hře Goodgame Empire nelíbí pozice, ve které se nacházíme, lze na mapě jednou přemístit hlavní hrad zdarma. Základnu přesunout nelze. Klikneme ve spodním menu na hospodářství. Zvolíme položku správa a zde vybereme přemístit hlavní hrad. Nyní na mapě vyhledáváme místo, které je označené červeným okrajem. Možnost přestěhování je dostupná od úrovně 6.

Na nalezeném místě je buď volný prostor, kam lze přesunout hrad hned, nebo na něm leží ruiny a poté se zde objeví čas, za jak dlouho je možné na něj sídlo přemístit. Potíž někdy bývá se vzdáleností a současně umístit hlavní panství tak, abychom neměli nové hrady od toho hlavního příliš daleko.

Když jsme našli volné místo, lze na něj kliknout a začít ihned se stěhováním. Každý by si měl řádně promyslet, zdali chce využít právě konkrétní území, protože za další přesunutí se již platí a navíc bude dostupné až po uplynutí 14 dní.

Stěhování trvá 10 minut a po tuto dobu nelze útočit a poslat suroviny. Jakmile přesunutí potvrdíme, již nelze akci zrušit. Nejvhodnější místa jsou na krajích mapy, protože zde jsou také body pro zakládání dalších hradů, a také bychom měli volit území poblíž své aliance. Po zabrání prostoru se na něm objeví odpočítávání, kdy dojde k přesunutí.

Diskuse k článku (1)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2024 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání