Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG

Nuhoch Lore – dovednost Wallows pomůže s pohybem na mapě

Publikováno: 22. 2. 2016

Další mistrovství, které umožňuje využívat dovednosti v Maguuma džungli v datadisku Heart of Thorns. Pro pohyb na mapě bude nejdůležitější otevření druhého stupně mistrovství Nuhoch, které nalezneme pod názvem Nuhoch Wallows. Přejdeme tedy nejprve do panelu hero a zde v položce masteries označíme Nuhoch lore, abychom dole na spodní straně obrazovky viděli přibývající zkušenostní body.

Diskuse k článku (0)

Exalted Lore – Exalted Markings

Publikováno: 22. 2. 2016

Než budeme moci hrát osmou kapitolu příběhu datadisku Heart of Thorns (City of Hope), musíme otevřít další mastery. Tentokrát to bude Exalted Lore a první stupeň Exalted Markings. Budeme tuto dovednost potřebovat na interakci s Exalted artefakty v části mapy Auric Basin.

Diskuse k článku (0)

Mastery point Holdfast Hollow v Canopy Over Pact Encampment

Publikováno: 9. 2. 2016

Nejprve se potřebujeme dostat do nejvyšších míst mapy Verdant Brink datadisku Guild Wars 2 Heart of Thorns. To je možné pouze v případě, když je zde dostupný Pact Chooper (u waypointu Pact Encampment). Zvolíme první možnost (Sure, let's go) a dostaneme se do části Canopy Over Pact Encampment. Zaměříme se na mastery point na severu od nápisu části mapy (Holdfast Hollow) a k jeho dosažení potřebujeme mít otevřeny první dva stupně létání.

Diskuse k článku (0)

Mastery body v Heart of Thorns

Publikováno: 5. 2. 2016

V datadisku Guild Wars 2 si můžeme otvírat mastery. Jakmile dosáhneme určitý počet zkušenostních bodů, lze splněný stupeň mastery aktivovat. K tomu ale potřebujeme tzv. Mastery points. Jde v podstatě o stejnou záležitost, jako při otvírání skillů pomocí hero points (dříve skill). Kde tyto body získat? V panelu hero v kategorii masteries vidíme v levém sloupci, kolik bodů máme k dispozici (červené pro základní hru a zelené pro datadisk). Jestliže zde není k dispozici žádný volný bod, máme několik možností k jejich dosažení.

Diskuse k článku (0)

Itzel Lore – skákání na houbách

Publikováno: 26. 1. 2016

V datadisku hry Guild Wars 2, jenž má název Heart of Thorns, můžeme využívat i jiné dovednosti než jen létání. Jednou z nich je mastery Itzel Lore. Při splnění hned prvního stupně mastery Itzel Lore (Bouncing Mushrooms) lze skákat vzduchem na určených bodech. Poznáme je již z dálky. Jsou to takové houby, ze kterých proudí vzduch. I samotné skákání je velmi jednoduché. Stačí vstoupit do proudu vzduchu na houbě a ten nás vynese do výšky a dopadneme na předem určené místo, takže není potřeba nic dalšího dělat.

Diskuse k článku (0)

Létání v Guild Wars 2 Heart of Thorns

Publikováno: 20. 1. 2016

Jde o jednu z novinek v datadisku hry Guild Wars 2 Heart of Thorns. Létat lze na území Maguuma Jungle, které nabízí datadisk a také na již známém území v základní hře. Aktivovat jde ale pouze v datadisku. Jestliže chceme létat, musíme splnit první stupeň mastery Gliding v Maguumě, který najdeme pod názvem Glider Basics. Abychom tuto dovednost mohli aktivovat, zaškrtneme ji nejprve v nabídce v panelu Hero v mastery Gliding ze skupiny Heart of Maguuma, která umožňuje létat a plněním eventů a poté přidělením Mastery bodu ji získáme. Čím vyšší stupeň byl v této kategorii dosažen, tím větší schopnosti v létání budeme mít.

Diskuse k článku (0)

Southsun Cove - cesta na ostrov a kde získat Karka Shell

Publikováno: 14. 1. 2016

Na jihozápadě od Lion's Arch se nachází ostrov pod názvem Southsun Cove. Jde o území určené pro nejvyšší level a rozhodně se vyplatí tento ostrov pravidelně navštěvovat. Je totiž zdrojem hned několika vzácných surovin, které hráči Guild Wars 2 využijí na výrobu těch nejhodnotnějších zbraní a brnění. Nejprve se na něj ale musíme dostat.

Diskuse k článku (0)

Tome of Knowledge, Writ of Experience – lehčí levelování

Publikováno: 5. 1. 2016

Levelování je nedílnou součástí MMORPG her. Také v Guild Wars 2 se musí hráč dostat na 80 level, aby mohl využít maximum z postavy, za kterou hraje. Dříve moc možností ke zrychlení levelování nebylo, ale některými činnostmi šlo přeci jen získávat XP snadněji. Vývojáři proto podpořili vytváření dalších postav, aby měli hráči motivaci k zakládání jiných charakterů. Slouží k tomu Tome of Knowledge a Writ of Experience.

Diskuse k článku (0)

Změna serveru vymazáním postavy v Guild Wars 2

Publikováno: 30. 12. 2015

Změna serveru se provádí pouze v případě, pokud chceme hrát za jiný svět v části hry zvané World vs. World. Při hraní v PVE není nutné přestupovat na jiný server, protože jde hrát společně s přáteli i přesto, že jsou na odlišném světě. Pokud tedy parta hraje hlavně dungeony, mise, příběh a eventy, nemusí je tento problém zajímat. Důvodem může být i příliš vysoká cena za přestup do nejlepších světů (1800 gemů), do těch horších to je za 500 gemů.

Diskuse k článku (0)

Thief elitní specializace

Publikováno: 27. 12. 2015

V datadisku Guild Wars 2 Heart of Thorns můžou všechny charaktery otevřít elitní specializaci. Elitní specializace pro thiefa, pojmenovaná Daredevil, má hned několik zajímavých dovedností, díky kterým může být tento charakter nebezpečnější. Novou zbraní pro thiefa je staff. Škoda jen, že ji používá na blízko. Zbraň na dálku by se hodila více, zejména z toho důvodu, že má k dispozici pouze pistoli, která má poměrně krátký dostřel a pak shortbow, jenž také nemá extra dosah.

Diskuse k článku (0)

1234567 8 910111213

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání