Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG » Vylepšení defenzivních vlastností pomocí nourishment

Vylepšení defenzivních vlastností pomocí nourishment

Publikováno: 27. 6. 2017

V Guild Wars 2 si každý může pomocí craftingu vyrobit nourishment (potrava), díky které se zlepší vlastnosti postavy. V datadisku Heart of Throne nyní můžeme koupit 3 recepty, které pomohou zlepšit defenzivní vlastnosti (Toughness, Vitality a Healing a dále také Concentration, která prodlužuje schopnosti, jako je léčení nebo rychlost).

Na ostrově Ring of Fire v Draconis Mons, který se otevře hráčům s datadiskem, jestliže si aktivovali Living World Season 3 epizodu Flaspoint, najdeme karma obchodníka (Tactician Tunelle), který recepty prodává. Nachází se u point of interest Scout‘s Clearing na jihu ostrova v Draconic Mons.

Každý recept stojí 17500 karmy. Jsou to Magnanimous Sharpening Stone, Magnanimous Maintenance Oil a Magnanimous Tuning Crystal. Pro využití receptů potřebujeme mít otevřeny Craftingy Huntsman, Artificer a Weaponsmith na úrovni 450.

Poté již stačí vyrobit nourishment. Všechny suroviny bychom již měli mít, nová surovina je fire orchid blossoms, která se nachází na ostrově Draconis Mons a těží se sekerou. Nachází se různě na mapě (primordial orchid). Musí se hledat. Získat ho můžeme i plněním daily na ostrově nebo jako odměnu za splnění eventů.

Magnanimous Sharpening Stone (Weaponsmith) – přidá 100 toughness a concentration z toughness (10 %) po dobu 30 minut. Ze surovin potřebujeme 5 piles of crystalline dust, 5 fire orchid blossoms a 100 empyreal fragments.

Magnanimous Tuning Crystal (Artificer) - přidá 100 healing a concentration z healing (10 %) po dobu 30 minut. Ze surovin potřebujeme 5 piles of crystalline dust, 5 fire orchid blossoms a 100 dragonite ore

Magnanimous Maintenance Oil (Huntsman) - přidá 100 vitality a concentration z vitality (10 %) po dobu 30 minut. Ze surovin potřebujeme 5 piles of crystalline dust, 5 fire orchid blossoms a 100 piles of bloodstone dust.

Všechny tři vylepšení navíc přidávají 10 % zkušenostních bodů navíc při zabití nepřátel.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání