Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG

Prismatic Percher mastery bod a Ruined Glory v Dragon‘s Stand

Publikováno: 13. 3. 2017

V části Dragon‘s Stand v datadisku Guild Wars 2 máme mnoho dalších možností, jak získat poměrně jednoduše další mastery body, pokud nechceme nebo nemáme možnost chodit často do lokací, kde potřebujeme kooperaci s dalšími hráči. Jedním z těchto bodu je Prismatic Percher. K jeho získání potřebujeme pouze létání a skákání na houbách (Bouncing Mushroom). Zároveň s tímto bodem získáme i point of interest Ruined Glory. Pokud chcete postup k místu urychlit a nekomplikovat si cestu bojem v nepřáteli, využijte stealth vlastnost charakteru thief.

Diskuse k článku (0)

Lethal Vantage Strongbox Mastery bod

Publikováno: 6. 3. 2017

V Heart of Maguuma, což je džungle v datadisku Guild Wars 2, v části Verdant Brink se také nacházejí Mastery Body Strongbox. Jejich popis lze nalézt v panelu hero v části Achievements, Heart of Thorns a Verdant Brink. Lethal Vantage Stongbox se nachází hned z kraje celé části datadisku. Pro jeho získání si však musíme počkat, až budeme umět létat na lepší úrovni, a to alespoň na úrovni 5, což je advanced gliding. Zkusit to lze i s nižší úrovní a využívat víry, ale v tom případě to půjde o něco hůře.

Diskuse k článku (0)

Nuhoch Lane – mastery point v Tangled Depths

Publikováno: 27. 2. 2017

Jak již bylo řečeno v předchozích příspěvcích, mastery body v Tangled Depths v datadisku Guild Wars 2 nejsou zrovna moc přístupné a navíc se i těžko hledají, a to i přesto, že body insights můžeme na mapě vidět. K mastery bodu Nuhoch Lane navíc potřebujeme létání na nejvyšší úrovni.

Diskuse k článku (0)

Twisting Viaduct - mastery bod v Tangled Depths

Publikováno: 19. 2. 2017

Podobně jako u mastery bodu Northern Confluence, také Twisting Viaduct v Tangled Depths je na mapě vidět, ale nalézt jeho místo není vůbec jednoduché. Přitom v datadisku Guild Wars 2 potřebujeme získat co nejvíce bodů pro získání všech mistrovství. Proto právě získání všech insight bodů je důležité.

Diskuse k článku (0)

Mastery bod Northern Confluence v Tangled Depths

Publikováno: 12. 2. 2017

Insight Mastery body v Tangled Depths v datadisku Heart of Thorns jsou docela problematické. Ačkoliv jsou na mapě vidět, jsou schované v nejrůznějších zákoutích, často těžko přístupných. K jejich získání potřebujeme většinou mastery dovednosti. Jedním z těchto mastery bodů je Northern Confluence. Začínáme od waypointu Teku Nuhoch a potřebujeme se dostat k mastery bodu na jih od tohoto waypointu, který se nachází v části pojmenované Northnern Confluence Tunnel.

Diskuse k článku (0)

Mastery bod Wyvern Cliffs (Fumerol Caves)

Publikováno: 5. 2. 2017

Ve Verdant Brink v datadisku Guild Wars 2 se v části mapy Wyvern Cliffs nachází mastery bod, který je na mapě viditelný. V achievements je popsán jako Verdant Brink Insight: Fumerol Caves. Nic tedy nebrání tomu, aby se ho každý pokusil získat. Tento mastery bod je však chráněn jedovatou bariérou, takže je potřeba tuto překážku obejít.

Diskuse k článku (0)

Unsolved Conundrum - mastery bod v Dragon's Stand

Publikováno: 30. 1. 2017

Mastery bodů je v Guild Wars 2 Heart of Thorns potřeba hodně. A proto je dobré využít získání bodů z kategorie strongbox, které sice nejsou na mapě vidět, ale pokud víme kde hledat, jde o jednoduše získané Mastery body. Podobně jako v Auric Basin, i v Dragon‘s Stand jich pár k nalezení je. Jeden z nich má název Unsolved Conundrum strongbox.

Diskuse k článku (0)

Straight and Narrow strongbox – mastery bod v Auric Basin

Publikováno: 23. 1. 2017

Posledním mastery bodem z kategorie strongbox v části Auric Basin v datadisku Guild Wars 2 je mastery bod nazvaný Straight and Narrow. Zadání nalezneme opět v panelu hero v oddílu achievements Auric Basin. Získat tento mastery bod ze skupiny strongbox není složité, spíše patří k těm úplně nejjednodušším. Stačí nám k tomu pouze létaní a schopnost používat Bouncing Mushroom.

Diskuse k článku (0)

Endurance mastery bod v Auric Basin

Publikováno: 16. 1. 2017

Předposlední z mastery bodů Strongbox v Auric Basin v Guid Wars 2 je Endurance. K jeho dosažení potřebujeme pouze létání a trochu umu při skákání. Přesto není jeho získání obtížné, ale z bodů strongbox je asi nejvíce schovaný.

Diskuse k článku (0)

Mastery bod Slice of Sky v Auric Basin

Publikováno: 8. 1. 2017

Podíváme se na další mastery bod ve hře Guild Wars 2 v datadisku Heart of Thorns. Vyhledáme si v panelu hero achievements Auric Basin ze skupiny Strongbox. Tentokrát s názvem Slice of Sky. Jde opět o velmi jednoduché získání mastery bodu, ale nejtěžší na jeho získání je ho nalézt. Na mapě totiž není označen, podobně jako další body strongbox. Potřebujeme k němu pouze létaní a bouncing mushroom.

Diskuse k článku (0)

12 3 45678910111213

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání