Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG

Hero points - jak je získat pro elitní specializaci

Publikováno: 6. 12. 2015

Pro otvírání skillů v Guild Wars 2 se dříve používaly skill pointy. Nyní pro tentýž účel slouží Hero point. Jde tedy o totožné body a jejich získávání je stejné. Vyhledáme bod na mapě a za splnění úkolu dostaneme hero bod. Potřebujeme jich poměrně hodně pro otevření všech dovedností dostupných na pravé straně ovládacího panelu se skilly a také pro otevření elitní specializace. Pokud získáme všechny Hero pointy v základní mapě Tyrie, nebude nám to stačit pro otevření kompletní elitní specializace. Budeme proto muset získat i nějaké Hero body z Maguumy Jungle.

Diskuse k článku (0)

Jak se dostat do Maguuma jungle

Publikováno: 22. 11. 2015

Většinu z nás zavede do prostředí džungle datadisku Heart of Thorns prolog. Pokud jsme však příběh hráli nebo si chceme nejprve mapu trochu prozkoumat, pak musíme jít směrem na Silwervastes na levé straně mapy. Nejprve se přemístíme do Brisban Wildlands na Triforge point waypoint. Projdeme přes bránu Vandal's Claim a v Silverwastes běžíme podél spodního okraje až k pevnosti, která se nachází na části mapy pojmenované Southwestern Silverwastes.

Diskuse k článku (0)

Změna vlastností u ascended armor v Guild Wars 2

Publikováno: 16. 11. 2015

Ascended brnění je velmi drahé a může se stát, že si zvolíme špatné zaměření nebo ho chceme změnit, protože jsme začali používat jiný build. U exotic brnění nám nezbylo nic jiného, než vyrobit nové. Ascended brnění však díky předmětu Anthology of Heroes můžeme upravovat, jak zrovna potřebujeme. Samozřejmě nás to bude něco stát, ale ne tolik, kolik by stálo nové brnění.

Diskuse k článku (0)

Guild Wars 2 Heart of Thorns

Publikováno: 1. 11. 2015

Úspěšná hra Guild Wars 2 má nyní své rozšíření v podobě prvního datadisku nazvaného Heart of Thorns. S ním přišlo mnoho novinek ovlivňující i základní hru. Hráči budou plnit úkoly, kterými si vylepší dovednosti a dostanou některé schopnosti tzv. Mastery. Pokračovat bude pochopitelně i příběh zasazený do džungle Maguumy a bojovat se bude proti hordám a přisluhovačům draka Mordremotha. Podaří se mu do svých řad přivést část rasy Sylvari.

Diskuse k článku (0)

Kde najít rudy v Guild Wars 2

Publikováno: 11. 10. 2015

Rudy potřebujeme těžit pro výrobu kovových ingotů, ze kterých pak vyrábíme nejrůznější předměty do hry. K jejich těžení si koupíme mining pick, pro nejvzácnější rudy, jako orichalcum ore, musíme mít vhodný nástroj. Např. cooper ore lze těžit obyčejným krumpáčem označeným cooper. S tím, který je nazván orichalcum, lze těžit všechny rudy dostupné na mapě, včetně těch nejvzácnějších.

Diskuse k článku (0)

Essence of luck zvýší magic find

Publikováno: 28. 7. 2015

U MMORPG her je důležité, abychom co nejčastěji nacházeli vzácné předměty. Stejně je tomu tak i v Guild Wars 2. Otevřeme li panel hero ikonou na levém horním rohu obrazovky (případně klávesou H), uvidíme zde hodnotu magic find. Čím je vyšší, tím pravděpodobněji nalezneme vzácné věci.

Diskuse k článku (0)

Ascended armor - ještě lepší vlastnosti pro svou postavu

Publikováno: 10. 6. 2015

Ve hře Guild Wars 2 se postava postupně vyvíjí a po dosažení nejvyššího levelu chce každý ty nejlepší dostupné věci. Pokud nepočítáme legendární zbraně, pak úplným vrcholem zůstává ascended výbava. Můžeme si opatřit prsteny, amulety, accessory, brnění a zbraně. Zatímco prsteny, amulety či accessory lze koupit u laurel obchodníka, brnění a zbraně si musíme vyrobit.

Diskuse k článku (0)

Bloodlust – bonus pro zvýšení útoku

Publikováno: 28. 5. 2015

Každý hráč chce ve hře Guild Wars 2 maximalizovat schopnosti postavy tak, aby měla co nejlepší parametry a mezi ty nejdůležitější je síla útoku. K tomu se využívá nejrůznějších předmětů. Vhodné je do zbraní dávat správné sigily, které umí vylepšit jejich schopnosti. Jeden z nejžádanějších sigilů dokáže vylepšit právě útok. Jde o Superior sigil of Bloodlust.

Diskuse k článku (0)

Ancient wood log - těžení vzácného dřeva pro crafting

Publikováno: 18. 5. 2015

Jde o nejvzácnější dřevo, ze kterého se vyrábí v Guild Wars 2 zbraně pro nejvyšší level postavy. Když potřebujeme suroviny, v mnoha případech chybí právě Ancient wood log. Přitom ho lze pravidelně těžit zdarma z orrian sapling nebo ancient sapling. Nalézt ho však můžeme pouze na pár místech na mapě. Nevýhodou je, že se tato místa mění a jsou na území s nejsilnějšími potvorami.

Diskuse k článku (0)

Vydělávání peněz v Guild Wars 2

Publikováno: 29. 4. 2015

Peníze jsou v Guild Wars 2 potřeba na každém kroku. Dokonce i přemístění pomocí waypointů je zpoplatněno. Proto je vhodné najít si způsoby, jak peníze vydělat. Možností je hned několik. Některé mají své výhody, ale i nevýhody a hodně záleží na tom, jestli hrajeme spíše osamoceně nebo v partě. Výhodou Guild Wars 2 je však v tom, že i poměrně těžké eventy lze plnit bez nutnosti hledat spoluhráče. Jednoduše jdeme s ostatními hráči a plníme eventy.

Diskuse k článku (0)

12345678 9 10111213

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání