Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG

Ascalonian catacombs story mode

Publikováno: 21. 4. 2015

Dungeony v Guild Wars 2 jsou speciální instance, kam jde pouze parta několika hráčů. Doporučeno je 5. Někteří hráči do nich chodí sólo, ale v pěti to jde rychleji. Pokud máme alespoň jednoho hráče s sebou, můžeme Ascalonian Catacombs (AC) také projít a eventy splnit. AC patří k dungeonům, do kterých mohou chodit hráči i na nižším levelu, konkrétně zde to je ve story módu od 30 levelu. Dungeon AC se nachází na mapě Plains of Ashford v Ascalonu u waypointu Ascalonian Catacombs. V tomto případě byl pro plnění zvolen dvakrát thief.

Diskuse k článku (0)

Deluxe edition – jak ji získat zdarma ve hře

Publikováno: 14. 4. 2015

Hru Guild Wars 2 si lze zakoupit ve verzi deluxe edition. A jelikož obsahuje některé bonusy, je také dražší než obyčejná verze. Pokud si však kdokoliv pořídí heroic verzi, může jí kdykoliv povýšit na deluxe. To lze udělat za peníze, ale hráči oddaní Guild Wars 2 získávají za dosažené achievements gemy a když pak počkají na slevu, mohou za pouhých 500 gemů získat deluxe verzi.

Diskuse k článku (0)

Skill points – body pro otevření dovedností

Publikováno: 25. 3. 2015

K čemu slouží body zvané skill points v Guild Wars 2? Jsou poměrně důležité,a to k tomu, abychom si otevřeli skilly na spodní straně obrazovky, které si zvolíme na pravé straně panelu. Jejich přehled nalezneme po otevření panelu Hero, volby Skills and Traits a Slots Skills. Potřebujeme je také k otevření traitů, pokud je chceme koupit od trainers. Tyto body využijeme i při nákupu některých surovin, např. u obchodníka u mystic forge a samozřejmě je lze využít k výrobě legendární zbraně.

Diskuse k článku (0)

Aktivace a nastavení traitů

Publikováno: 18. 3. 2015

Jedním z nejdůležitějších nastavení v Guild Wars 2 je přidělení traits, které zásadním způsobem ovlivní vlastnosti postavy. Každé povolání má jiné kombinace a ty určí, jak efektivně budeme ve hře likvidovat nepřátele, ale i jak se jim budeme bránit. Máme zde vylepšení útoku, přesnosti, kritického zásahu, odolnosti, léčení, hodnoty života a vždy jednu speciální vlastnost unikátní pro dané povolání. Traity lze ovlivnit i funkce skillů na spodním panelu.

Diskuse k článku (0)

Odstranění condition v Guild Wars 2

Publikováno: 13. 3. 2015

Pokud sledujeme co na nás nepřítel používá, a to bychom měli, vidíme, že na nás nepříjemně působí condition, což jsou např. krvácení, otrávení, atd. Pokud se jich rychle nezbavíme, jsou zhoršeny naše schopnosti regenerace, a nepřítel nám může způsobit větší poškození. V Guild Wars 2 jsou condition damage buildy poměrně časté a na mnoho hráčů i účinné. Někdo je má nejraději, jiní je nesnáší a považují je za jednoduché bez nutnosti umět hrát.

Diskuse k článku (0)

Emoce v Guild Wars 2

Publikováno: 3. 3. 2015

Speciálními příkazy lze postavou provádět různé činnosti a vyjádřit tak své emoce. Můžete třeba zamávat nepřátelům z hradeb, poklonit se dobrému hráči či provokovat soupeře. Emoce vnesou do hry další prvek, kterým lze obohatit zážitek ze hry, ale ve své podstatě nejsou pro hraní vůbec potřeba. Můžou se však hodit i další příkazy pro commandera nebo pro zjištění, jak dlouho hrajeme tuto hru, či kolikrát jsme v ní již zemřeli.

Diskuse k článku (0)

Vylepšení útoku pomocí nourishment

Publikováno: 24. 2. 2015

Abychom dosáhli co nejlepšího útoku své postavy v Guild Wars 2, můžeme si koupit nebo vyrobit jídlo zlepšující útočné schopnosti a to dost podstatně. Máme tu hned dva typy nourishment, které jsou docela cenově přijatelné a o dost zlepší útok a přitom je lze použít najednou, takže se jejich účinky sčítají. Jsou to Plate of truffle steak a Hardened sharpening stone. Koukneme se, kde lze na tyto doplňky sehnat suroviny a jak je pomocí craftingu vyrobit.

Diskuse k článku (0)

Dobytí věže (tower) sólo

Publikováno: 17. 2. 2015

Co dělat, když chce někdo hrát v Guild Wars 2 ve WvW, ale nikdo se na mapě nenachází a potřebujeme dobýt věže? Na slabších serverech se to stává docela často. Máme dvě možnosti. Buď dobýt věž sólo nebo přijít později. Pokud se rozhodneme pro první možnost, musíme zvolit ideální dobu, kdy není přítomno moc hráčů z nepřátelských světů, aby při zdolávání lorda nepřišel nějaký nepřítel. Každopádně je potřeba být na levelu 80 a mít minimálně exotic armor. Rozhodně se vyplatí vybrat zbraně, brnění, prsteny a amulety s vlastnostmi pro útok i obranu. Vhodné jsou i healing skilly, pokud se chystáme porazit lorda bez golema. Nelze opomenout i vylepšení pomocí schopností dostupné za World ability points.

Diskuse k článku (0)

Badge of honor

Publikováno: 10. 2. 2015

Jde o další platidlo, za které si můžeme koupit zbraně a brnění. Potřebujeme ho ale i na výrobu legendární zbraně. Za badges of honor si koupíme gift of battle, což je jedna ze součástí potřebných pro legendární zbraň. Platidlo potřebujeme i na pořízení ascended věcí u laurel obchodníka ve WvW. V této části hry Guild Wars 2 můžeme koupit i další věci, které se mohou hodit v PVP i PVE.

Diskuse k článku (0)

Jak vylepšit healing v Guild Wars 2

Publikováno: 2. 2. 2015

Při plnění úkolů musíme myslet nejen na útok, ale i na obranu. Každý občas dostane nějaký ten zásah a pak je nutné provést léčení a obnovit zdraví. K tomu si nastavujeme a používáme určený skill pro léčení (healing). Je však také potřeba být pohyblivý a v pravý čas uhýbat před útokem. Někdy jsou ale nepřátelé rychlejší a pak používáme vše možné pro přežití.

Diskuse k článku (0)

123456789 10 111213

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání