Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG

Skiny na zbraně a brnění

Publikováno: 19. 5. 2016

V MMORPG hrách jde hráčům o co nejlepší vybavení svých postav. Také v Guild Wars 2 se mnozí hráči chtějí odlišit nebo alespoň změnit vzhled zbraně či brnění, které se jim nelíbí. Posloužit k tomu mohou skiny zbraní a brnění. Kde je vzít? V první řadě lze použít vzhled každé věci, kterou již daná postava měla na sobě, a to pomocí wardrobe a Transmutation Charge. Další skiny si lze koupit za Badge of Honor ve WvW . Prodávají je obchodníci na domácí mapě poblíž Laurel obchodníka. Weapon master prodává skiny na zbraně a Armor master na brnění. Z Weapon skinů jsou dobré skiny Aureate a Flame.

Diskuse k článku (0)

Ranger a stealth s pomocí run trapper

Publikováno: 12. 5. 2016

Z dovednosti stealth těží ve hře Guild Wars 2 zejména thief. Pokud však dáme rangerovi vybavení, může ve zvýšené míře stealth používat také. Přesto nemá takové možnosti, jako thief, který má mnohem více možností pro schopnost stealth. Ranger bude využívat hlavně superior runy trapper do brnění a potřebuje k nim i pasti (trap). Tento charakter má na výběr pastí dostatek, ale pro většinu charakterů budou tyto runy k ničemu. Výjimkou jsou kromě rangera pouze thief a guardian, který má pasti v elitní specializaci.

Diskuse k článku (0)

Vista The Blasted Moors (Moorwatch Tower)

Publikováno: 4. 5. 2016

Ve hře Guild Wars 2 jsou některé visty, points of interest nebo hero points dosažitelné pouze při důkladnějším hledání. Jedním takovým místem je Morwatch Tower. Vista, nacházející se na vysoké věži v části Ascalonu na mapě v Diessa Plateau pod waypointem Blasted Moors, není dosažitelná přímo z tohoto místa. Je potřeba vyhledat bod, který nás dopraví na vršek věže.

Diskuse k článku (0)

Hero point Oola – jak odpovědět v testu

Publikováno: 25. 4. 2016

Některé Hero pointy ve hře Guild Wars 2 (dříve skill pointy), což jsou body potřebné pro získání dovedností, jako jsou skilly či traity, není jednoduché získat. Někdy je k tomu potřeba dost zručnosti, nastavení postavy, ale v tomto případě jde o test. Chce ho po nás postava NPC jménem Oola.

Diskuse k článku (0)

Ranger - elitní specializace Druid

Publikováno: 18. 4. 2016

Specializace Rangera je v datadisku Heart of Thorns zaměřená na kombinaci healing a útoku, často formou conditions, a byla nazvaná Druid. Lze si ji aktivovat v panelu Hero v části Traits. Obě schopnosti se podporují a využívá se i nové zbraně pro rangera, kterou je staff. Ranger tak má další zbraň na dálku, kterou může poškozovat nepřátele.

Diskuse k článku (0)

Laurels – platidlo pro získání výbavy v Guild Wars 2

Publikováno: 11. 4. 2016

Laurels (v překladu vavříny) lze získat pouze při přihlášení do hry jako odměnu, a to pouze v některé dny. V přehledu odměn (panel Hero – achievements) vidíme, že laurels získáme ve druhém a v sedmém sloupci. Nejvíce jich můžeme dostat v poslední truhle, když zvolíme příslušnou možnost (Laurels), a to 20.

Diskuse k článku (0)

Revenant - nový charakter v datadisku Guild Wars 2

Publikováno: 3. 4. 2016

V datadisku Guild Wars 2 Heart of Thorns přibyl pouze jeden charakter, ale zároveň patří k tomu nejzajímavějšímu, co bylo do hry přidáno. Pokud by někdo chtěl znát důvod proč si datadisk opatřit, pak zahrát si jako revenant k těmto důvodům patří. Revenant doplnil další dvě nejvíce obrněné postavy ve hře. Porovnáme-li revenanta s warriorem a guardianem, pak větší podobnost je s guardianem. Na používání skillů slouží energie, jejíž aktuální hodnota je zobrazena nad levou stranou panelu se skilly.

Diskuse k článku (0)

Peti v datadisku Heart of Thorns

Publikováno: 19. 3. 2016

Datadisk hry Guild Wars 2 Heart of Thorns přinesl mnoho novinek. Mezi nimi i možnost získat další zvířecí společníky neboli pety. Je jich pět a najdeme je v různých částech mapy Maguuma Jungle. Nejjednodušeji lze získat Fire wyvern a naopak nejtěžší bude získat tygra a electric wyvern, kteří se nachází v nejhlubší části Maguumy a navíc musí být splněn event Dragon's Stand The Mouth of Modremoth.

Diskuse k článku (0)

Kde najít zvířata (pety) pro rangera v Guild Wars 2

Publikováno: 11. 3. 2016

Ranger může používat zvířecího společníka pro boj proti nepřátelům. Zvířat lze vybírat mnoho, ale musíme je nejprve najít na mapě a poté pety získat. Těch míst, kde se nacházejí zvířata, je poměrně hodně, takže dá i dost práce, než si jich většinu ochočíme a mohou nás doprovázet po rozlehlé Tyrii.

Diskuse k článku (0)

Ranger - jak získat, ovládat a pojmenovat pety

Publikováno: 2. 3. 2016

Ranger je jediný charakter v Guild Wars 2, který může mít zvířecího společníka. Bojuje proti nepřátelům a můžeme si dokonce vybrat, jaké zvíře nás bude doprovázet. Nejprve si ale zvířata musíme opatřit. Slouží k tomu dovednost charm. Poté najdeme místo, kde se zvíře nachází, přiblížíme se k němu a stiskneme klávesu F. Zvíře musí být zelené, ne červené. Pety lze ovládat, měnit dle způsobu boje a také jim dát jméno.

Diskuse k článku (0)

123456 7 8910111213

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání