Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG

Wallowing Whiz – mastery bod v Dragon's Stand

Publikováno: 30. 5. 2017

Pro plné získání všech mastery v datadisku Guild Wars 2 Heart of Thorns potřebujeme skoro 200 mastery bodů. To není úplně jednoduché. Proto je dobré vědět, které mastery body jdou získat poměrně lehce. Jedním z mastery bodů, které jsou získat skutečně jednoduše, je Wallowing Whiz v Dragon's Stand. Potřebujeme k tomu proběhnout část nebezpečného území a umět používat Nuhoch Wallow.

Diskuse k článku (0)

Scalding Gorge mastery bod v Draconis Mons

Publikováno: 22. 5. 2017

Pro získání mastery bodu Draconis Mons Insight: Scalding Gorge potřebujeme novou dovednost Oakheart's Reach, která byla zpřístupněna v nové epizodě Living World season 3 Flashpoint na ostrově Ring of Fire. Jde o část dostupnou pouze pro hráče vlastnící datadisk Guild Wars 2 Heart of Thorns.

Diskuse k článku (0)

Terraced Hive mastery point v Tangled Depths

Publikováno: 16. 5. 2017

Mastery body v Tangled Depths patří mezi nejskrytější v datadisku Guild Wars 2, a to často i v případě, že jde o mastery bod, který je viditelný na mapě. Tangled Depths Insight: Terraced Hive se nachází na východě mapy u oblasti pojmenované SCAR Line. K jeho získání potřebujeme létání a skákání (Bouncing Mushrooms).

Diskuse k článku (0)

Pulse Room Glider - rychle získaný mastery bod v Tangled Depths

Publikováno: 8. 5. 2017

Další z rychle získaných mastery bodů v datadisku Guild Wars 2 je Pulse Room Glider. Místo pro jeho získání se nachází v Tangled Depths, v oblasti na jihu Ley-Line Confluence (je zde i waypoint stejného názvu). Nemusíme chodit daleko, protože hledaný bod vidíme z místa waypointu přímo nad námi. Jde o takový svítivý bod, ke kterému musíme doletět. Potřebujeme k tomu plnou dovednost létání.

Diskuse k článku (0)

Mastery bod Burnisher Quarry v Auric Basin

Publikováno: 2. 5. 2017

K získání mastery bodu Auric Basin Insight: Burnisher Quarry budeme potřebovat odolnost proti otrávení, což nám zabezpečí Mastery Itzel Poison Lore. Na území Maguuma Jungle v Heart of Thorns (datadisk Guild Wars 2) se nachází místa, kde bez Mastery Itzel Poison Lore během pár vteřin zemřeme vlivem otrávení (Poison Haze). Přitom na těchto místech se nachází i mastery nebo hero body, takže se vyplatí tuto dovednost co nejrychleji vytrénovat.

Diskuse k článku (0)

Whitebear's Pride II strongbox mastery point

Publikováno: 24. 4. 2017

Podíváme se na získání dalšího mastery bodu, tentokrát v oblasti Tangled Depths v datadisku Heart of Thorns v Guild Wars 2. Jak již víme, mastery body typu strongbox nejsou na mapě přímo vidět, a proto musíme vědět, jak je najít. Kdo nechce zbytečně ztrácet čas, může si urychlit práci touto nápovědou.

Diskuse k článku (0)

Magic Unbound: The Gathering - mastery bod

Publikováno: 20. 4. 2017

V Bloodstone Fen, což je území v datadisku hry Guild Wars 2, které se otevře po započetí plnění příběhu v Living World Season 3, lze také získávat mastery body. Některé jdou získat jednoduše, jiné obtížněji. V Achievements v panelu Hero si vyhledáme položku Story Journal. V části Out of the Shadows vidíme kromě dalších úkolů i Magic Unbound: The Gathering. Kdo akorát plní rychle příběh, může tento jednoduchý úkol přehlédnout, což by byla škoda, protože zabere pouze pár vteřin a získání mastery bodu je v tomto případě nejen jednoduché, ale také velmi rychlé.

Diskuse k článku (0)

Bowl of Lemongrass Mussel Pasta - redukce poškození v boji

Publikováno: 3. 4. 2017

V Guild Wars 2 si každý může vyrobit jídlo (nourishment), které má další účinky na postavu ve hře. Vyrábět si lze nourishment v crafingu Chef. Mezi velmi zajímavou skupinu nourishment patří omezení poškození v boji. Ve hře jsou označeny s vlastností Damage Reduction. Máme na výběr hned několik možností. Podíváme se na výrobu Bowl of Lemongrass Mussel Pasta. Redukuje poškození o 10 %, přidává 70 Toughness a navíc získáme 10 % zkušenostních bodů navíc za zneškodnění nepřátel. To vše bude působit po dobu 30 minut.

Diskuse k článku (0)

Lakeside Bazaar Mastery bod a Vista

Publikováno: 27. 3. 2017

Příběh v Living world season 3 nás zavedl na další kus světa Guild Wars 2, jenž nese název Lake Doric, kteří hráči získali zcela zdarma. Je zde i dalších několik mastery bodů, které lze využít na zdokonalení dovedností. Mastery bod v oblasti Lakeside Bazaar (Lake Doric insight: Melandru‘s Flourish) lze na mapě vidět, ale je tak trošku schovaný ve skalách.

Diskuse k článku (0)

The Bitter Cold mastery bod

Publikováno: 20. 3. 2017

Tento mastery bod se nachází na území Bitterfrost Frontier. Novou část světa nalezneme směrem na sever od Frostgorge Sound. Využít ho mohou hráči vlastnící datadisk Guild Wars 2, kteří se účastní Living world season 3. K získání mastery bodu potřebujeme umět dovednost využívající Thermal Tube a zároveň potřebujeme získat cold resistance. Pokud cold resistance nemáme, pak na území, kde se nachází mastery bod The Bitter Cold, rychle zemřeme.

Diskuse k článku (0)

1 2 345678910111213

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání