Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG » Hungry Hal mastery bod v Rising Flames

Hungry Hal mastery bod v Rising Flames

Publikováno: 5. 6. 2017

Ne všechny mastery body jdou v datadisku Guild Wars 2 lehce získat. U některých potřebujeme pomoc od dalších hráčů a jiné vyžadují dlouhodobější práci. Několikahodinové hraní musíme podstoupit u získání mastery bodu Hungry Hal. Najdeme ho na mapě Ember Bay, který je dostupný v living world 3 v epizodě Rising Flames.

Pro splnění tohoto úkolu musíme donést osobě Hal the Hermit 50 jablek. Ty trháme ze stromů a nemůžeme nést více než jedno. Potřebujeme plnou dovednost létání, skákání bouncing mushroom a používání Thermal Tube.

Začínáme u waypointu Castaway Circus. Nejprve jdeme na jižní ostrov Osprey Pillars a na skalách se nacházejí stromy, na kterých rostou jablka. Pomocí bouncing mushroom vyskočíme na některou skálu a vyhledáme strom s jablkem. Mezi skálami se přemístíme pomocí vzdušných proudů. K jejich využití potřebujeme plnou dovednost létání.

Když najdeme strom, utrhneme jablko klávesou F a vrátíme se zpět k waypointu Castaway Circus. Zde použijeme nejbližší Thermal Tube a hned následně další, které nás vymrští k části Performance Field. Při použití druhého Thermal Tube však nečekáme na dopad, ale přibližně nad point of interest Sloth Queen‘s Showground použijeme klávesu mezerníku a letíme směrem k Sopor Titanum.

Tak daleko ale nepoletíme. NPC Hal the Hermit se při pohledu na mapu nachází směrem na severovýchod od druhého Thermal Tube, kterým jsme letěli vzduchem. Jde o první římsu na úpatí vulkánu. Když dorazíme k NPC, předáme mu jablko a pokračujeme tak dlouho, dokud nesplníme potřebný počet doručených jablek ( v panelu hero v kategorii achievements, story journal, Rising Flames).

Pokud jablka na stromech už nejsou (nacházejí se i na malém ostrůvku na sever od Osprey Pillars nad point of interest Barrier Spires), musíme počkat na jejich obnovení nebo použít jinou postavu a pokračovat dál.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání