Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG

Adventura Salvage Pit ve Verdant Brink

Publikováno: 3. 8. 2016

Tuto adventuru najdeme hned na kraji mapy Verdant Brink v datadisku hry Guildwars 2 Heart of Thorns. Jedná se o poměrně jednoduchý úkol, díky kterému lze získat dokonce 3 mastery body. Je poblíž waypointu Shrouded Ruins (jihovýchod) směrem k vistě point of interest The Waking Tomb a na mapě je místo označeno bílým symbolem, na který když najedeme myší, objeví se Salvage pit.

Diskuse k článku (0)

Silverwastes shovel a poklady na území Maguuma wastes

Publikováno: 25. 7. 2016

V Guild Wars 2 dostáváme nejrůznější předměty, díky kterým lze najít zajímavé věci. Pomocí lopaty, kterou lze získat za plnění úkolů na území Silverwastes, můžeme najít skryté poklady na území Maguuma wastes. Abychom je však mohli získat, musíme vlastnit další věc, kterou je klíč ve hře nazvaný bandit skeleton key.

Diskuse k článku (0)

Dive master – Verdant Brink

Publikováno: 18. 7. 2016

Mastery body potřebuje v datadisku Guild Wars 2 Heart of Thorns každý hráč při získávání mastery dovedností a postup na vyšší úroveň. Získaní některých mastery bodů je obtížné, u jiných jde o jednodušší záležitost. U úkolu Dive master: Verdant Brink (achievements) musí hráč najít místo pro skok a při skoku se trefit do vody, což není sice tak jednoduché, jako u jiných skoků, protože vodní plocha je v tomto případě opravdu miniaturní, ale na druhou stranu to není zas tak těžký úkol, jako u jiných mastery bodů. Odměna bodů je v tomto případě zanedbatelná, za splnění achievement dostane hráč pouze 1 bod. K dosažení místa potřebujeme alespoň základní dovednosti v létání a skákání Bouncing Mushrooms.

Diskuse k článku (0)

Mini dungeon Windy Cave Treasure

Publikováno: 11. 7. 2016

Windy Cave Treasure, což je další z malých (mini) dungeonů v Guild Wars 2, nalezneme v Shiwerpeak Mountains v části Lornar‘s Pass. Může se objevit jako úkol v daily achievements, ale za jeho splnění dostaneme i odměnu v otevření grand chest a 10 bodů v části achievements Explorer.

Diskuse k článku (0)

Revive orb a Instant Repair Canister

Publikováno: 8. 7. 2016

Tyto dva předměty lze získat buď zakoupením v Black Lion Trading Company nebo je může každý dostat díky aktivitě ve hře Guild Wars 2. K čemu slouží? Revive Orb oživí hráče na jakémkoliv místě, aniž by se musel přemístit pomocí waypointu. Použít ho nelze pouze ve WvW a v PVP. Instant Repair Canister zase opraví poškozené brnění bez nutnosti navštívit NPC postavu, která je na mapě označena červeným symbolem s popisem Equipment Repairs.

Diskuse k článku (0)

Magellan‘s Memento mini dungeon

Publikováno: 29. 6. 2016

Tento malý dungeon najdeme na severu Shiverpeak Mountains v části Frostgorge Sound. Získáme za něj 10 bodů (achievement explorer) a také odměny za otevření truhly a poražení menšího bosse. Krom toho se tento dungeon také někdy může objevit při plnění daily úkolů v Guild Wars 2. Startujeme tedy ve výše zmíněné části mapy a přesuneme se na waypoint Arundon (jihovýchod Frostgorge sound).

Diskuse k článku (0)

Být aktivní se v Guild Wars 2 vyplatí

Publikováno: 21. 6. 2016

Jestliže je hráč ve hře Guild Wars 2 aktivní a pravidelně plní nejrůznější úkoly, postupně si připisuje nejrůznější ocenění a dostává za ně odměny. Kromě virtuálních peněz to jsou i další platidla a bonusy pro lepší získávání zkušenostních bodů, šanci na získání unikátních předmětů nebo více peněz z poražených nepřátel. Dobrým způsobem, jak tyto výhody získávat, je plnit úkoly a získávat za ně body v části achievements, kterou lze nalézt v panelu Hero. Dosažení určitého počtu bodů znamená získání odměny. Za 15 000 achievements pak hráč získá docela dost věcí.

Diskuse k článku (0)

Vista Canopy over Ordnance Corps

Publikováno: 15. 6. 2016

Jak už jsme si řekli, v datadisku Guild Wars 2 Heart of Thorns se mapy procházejí v několika úrovních. Proto je důležité umět létat a skákat, k čemuž se hodí k tomu určené dovedností. Zejména létání budeme potřebovat k získání Visty v Canopy over Ordnance Corps.

Diskuse k článku (0)

Crafting a jak s ním začít

Publikováno: 6. 6. 2016

V Guild Wars 2 lze pomocí craftingu vytvářet mnoho užitečných věcí pro svou postavu. Jsou to zejména věci na sebe a zbraně. Vyrobit si ale lze např. i některé runy, jídlo, doplňky jako např, prsteny či amulety nebo větší bag. Abychom mohli začít věci vyrábět, potřebujeme k tomu několik věcí. Mezi ně patří hlavně suroviny. Ty lze získat buď těžením v různých částech mapy nebo je lze i koupit, k čemuž jsou však potřeba peníze.

Diskuse k článku (0)

Změnit vzhled postavy v Guild Wars 2

Publikováno: 25. 5. 2016

Co když se někomu na své postavě ve hře Guild Wars 2 něco nelíbí a nechce ji přitom mazat? Pomoci může Total Makeover Kit. Tento nástroj může změnit vzhled konkrétního charakteru, barvu, výšku, postavu, detaily obličeje, přidá i exkluzivní vzhledy obličejů, barvy vlasů a styly účesů. Dokonce lze změnit i pohlaví postavy.

Diskuse k článku (0)

12345 6 78910111213

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání