Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG » Grief Counseling – Mastery bod a achievement

Grief Counseling – Mastery bod a achievement

Publikováno: 1. 8. 2017

V části mapy nazvané Bloodstone Fen, která je přístupná v datadisku Heart of Thorns v Guild Wars 2 při aktivaci první epizody Living World Season 3, můžeme splnit achievement nazvany Grief Counseling. Jeho popis nalezneme v panelu Hero, v části Story Journal a dále v kategorii Out of the Shadows. Za splnění tohoto úkolu dostaneme kromě jiného i tolik potřebný mastery bod. Ke splnění potřebujeme znát emoce pro chat.

Začínáme u waypointu Soulkeeper's Airship a pomocí létání doplachtíme dolů do Haunted Canyons. Zde počkáme na spuštění několika eventů a na závěr se dočkáme eventu, ve kterém získáme mastery point. První se jmenuje Exorcise the angered spirits stalking the Haunted Canyons. Následují souboje se Savant Ehrin, Nyle the Compassionate, Ritualist Josa a Thief Lloyd.

Na závěr tohoto meta eventu proběhne ten nejdůležitější event pro získání mastery bodu. Jeho název je Escort Alari Doubleblade on her quest for vengeance. Doprovázíme Alari Doubleblade a držíme se poblíž této postavy. Jakmile se zastaví a začne povídat, připravíme si chat stisknutím tlačítka enter. Napíšeme do něj lomítko a slovo yes bez mezer a bez tečky na konci, takže to bude vypadat takto /yes. Téměř na konci jejího projevu zprávu odešleme tlačítkem enter a mastery bod je získán. Co se týká času spuštění eventu, tak já jsem ho hrál vždy před půlnocí.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání