Dnes je pátek 12. dubna 2024, svátek má Julius

  Gamespecial.cz » Strategické hry

Útok a obrana v Goodgame Empire

Publikováno: 8. 11. 2015

Ve strategických hrách je nutné útoky promýšlet podle toho, jaké jednotky má protivník. Při útoku máme možnost nasadit jak jednotky pro boj na blízko, tak i střelecké jednotky. V Goodgame Empire je vhodné sledovat, jak silný má konkrétní jednotka útok, jestli je určená pro obranu či útok a podle toho ji nasadit. Nejprve však musíme na nepřítele poslat špehy. V opačném případě můžeme o armádu i lehce přijít.

Diskuse k článku (0)

Nejrychlejší postup na vyšší úroveň v Goodgame Empire

Publikováno: 26. 10. 2015

Úplně nejrychlejší postup hrou je nakoupit plno rubínu a zaplatit si všechny možné bonusy, počínaje ekonomických, rychlé stavění, vyšší produkce surovin a nákup vojska. Mnozí si však rubíny šetří na důležité akce, kdy potřebují urychlit ekonomiku či postavit nebo vylepšit budovy. Pokud tedy nemáme rubínů dostatek, nejlepší je plnit úkoly, které se objevují v pravém spodním rohu.

Diskuse k článku (0)

Přesun hradu v Goodgame Empire

Publikováno: 19. 10. 2015

Jestliže se nám ve strategické hře Goodgame Empire nelíbí pozice, ve které se nacházíme, lze na mapě jednou přemístit hlavní hrad zdarma. Základnu přesunout nelze. Klikneme ve spodním menu na hospodářství. Zvolíme položku správa a zde vybereme přemístit hlavní hrad. Nyní na mapě vyhledáváme místo, které je označené červeným okrajem. Možnost přestěhování je dostupná od úrovně 6.

Diskuse k článku (1)

Rozšíření území v hradu

Publikováno: 4. 10. 2015

Ve strategických hrách potřebujeme místo pro stavby, jak ekonomické, vojenské, ale i obytné. Např. v Goodgame Empire máme navíc pouze omezený prostor, kam umístit budovy a na určité úrovni se stane, že je již není kde stavět. V tom případě potřebujeme posunout hradby do stran.

Diskuse k článku (0)

Rozšíření říše – nový hrad

Publikováno: 28. 9. 2015

V Goodgame Empire musíme dříve či později rozšířit své panství. Od úrovně 13 máme možnost vybudovat purkrabství, což je budova, kde nalezneme kastelány a potřebujeme ji pro založení další základny. Purkrabství postavíme na volném území našeho hradu. Poté lze vybudovat další hrad na mapě světa. Nejprve ale musíme najít volné místo pro stavbu. Pro zabrání místa ho potřebujeme dobýt.

Diskuse k článku (0)

Posílání zvědů v Goodgame Empire

Publikováno: 20. 9. 2015

Ve strategické hře Goodgame Empire lze od sedmé úrovně vysílat zvědy na zjišťování velikosti nepřátelské armády. Nejprve však musíme za zdmi našeho hradu vybudovat krčmu. Poté se lze pustit do špehování hradů, které chceme napadnout. Pokud bychom to neudělali, nevíme, jaké jednotky a obrana na hradě jsou a nemůžeme pak poslat odpovídající jednotky do útoku a v dostatečném množství. Zjistit můžeme i ekonomické informace o nepříteli.

Diskuse k článku (0)

Ekonomika v Goodgame Empire

Publikováno: 13. 9. 2015

V Goodgame Empire je důležitá ekonomika, podobně jako v jiných strategických hrách. Abychom ji v této hře dobře nastartovali, je nutné nejprve postoupit na úroveň, která umožňuje vylepšení hospodářských budov. Teprve poté si vybudujeme armádu. Pokud bychom to udělali opačně, budeme mít problém rozjet ekonomiku na vyšší úroveň. Nejprve tedy postavíme tři základní ekonomické stavby. To jsou kamenolom, dřevorubec a farma. Pokud na ně klikneme, na vrchní části kruhu vidíme šipku. Pokud je zelená, ihned vylepšíme budovu, která pak bude produkovat více surovin a podpoří tak ekonomiku.

Diskuse k článku (1)

Goodgame Empire

Publikováno: 6. 9. 2015

Příznivci strategií si mohou zahrát další hru z tohoto žánru. Goodgame Empire je strategická online hra, která je k dispozici zdarma a potřebujeme k jejímu hraní internetový prohlížeč. Po nutné registraci a její potvrzení přes aktivační e-mail se ihned dostaneme k hraní. Hned v úvodu čeká hráče malý průvodce tím nejzákladnějším, co bude nejčastěji používat. Jsou to zejména stavění budov a útočení na nepřítele.

Diskuse k článku (0)

Obchodování v Travianu a jak zásobovat vzdálenou vesnici

Publikováno: 30. 8. 2015

Každému se ve hře Travian občas stane, že mu přebývá nějaká surovina a některá mu zase schází. Naštěstí se dá se surovinami obchodovat. K těmto účelům se staví tržiště. Posílání však není tak rychlé jako v jiných hrách a závisí na vzdálenosti od naší vesnice. Čím dále je vesnice, kam chceme suroviny vyměnit, tím delší čas budeme čekat, než k nám dorazí.

Diskuse k článku (0)

Jak nepřijít o ofenzivní jízdu

Publikováno: 22. 8. 2015

Vycvičit jízdu ve hře Travian je velmi nákladné a tak je potřebné minimalizovat ztráty. Každý nejčastěji přijde o drahou jízdu, když není online, má vojsko ve vesnici a někdo ho napadne velkou armádou. Ideální je být připojen k účtu stále, což ale mnozí nejsou schopni splnit, protože jsou v práci nebo ve škole. Řešením může být přemísťování jednotek na delší vzdálenosti, než si dokážeme vybudovat armádu, která dokáže nájezdníkům čelit.

Diskuse k článku (0)

1 2

Copyright © 2013 - 2024 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání