Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG

Shadow Behemoth

Publikováno: 20. 10. 2014

V Queensdale po určitých intervalech probíhá group event Defeat the shadow behemoth. Jde o jednoho z bossů v Guild Wars 2, kde lze získat rare (vzácný) předmět. Navíc je přístupný i pro hráče na nižším levelu, v tomto případě je to od levelu 15. Na mapě se místo nachází v Krytě, Queensdale, u waypointu Phinney ve vodě v místě nazvaném Godslost Swamp.

Diskuse k článku (0)

Wardrobe – změna vzhledu brnění a zbraní

Publikováno: 14. 10. 2014

Pokud v Guild Wars 2 rozkládáme věci pomocí Salvage kit, zároveň tím otvíráme skiny brnění a zbraní, které se ukládají do Wardrobe čili šatníku. Skin se otevře i v případě, když zbraň či část brnění použijeme na postavě. Jak ale věci z Wardrobe použít? Ke změně potřebujeme Transmutation Charge.

Diskuse k článku (0)

Založení Guildy

Publikováno: 6. 10. 2014

Guildy mají v Guild Wars 2 poměrně důležitý význam, což potvrzuje i samotný název hry. Za aktivitu lze získat bonusy, které vylepšují hru. Leader pak za nastřádanou influence vybere vylepšení, které mohou být zaměřené na WvW nebo hraní PVE. Nejprve je ale potřeba guildu založit. Ve vrchním menu zvolíme ikonu guild a stiskneme tlačítko create guild. Zaplatíme poplatek a pojmenujeme ji. Asi bude potřeba vymyslet nějaký netradiční a možná i složitější název, protože ty jednoduché jsou obsazené. V guildě může být třeba i pouze jeden člen, ale je výhodnější, když má co nejvíce členů. Ti totiž za svou aktivitu dostávají influence a čím více influence je získáno, tím více bonusů může být dosaženo.

Diskuse k článku (0)

Lze hrát Guild Wars 2 sólo?

Publikováno: 30. 9. 2014

V online hrách se většinou mezi hráči spolupracuje a některé nelze hrát osamoceně, aby se hráč dostal na místa, kde lze získat cenné předměty. V Guild Wars 2 může hráč, až na malé výjimky, chodit sólo. Systém hraní v Guild Wars 2 je nastaven tak, že eventu se může zúčastnit každý, aniž by musel hledat partu. A tak lze získat zajímavé věci za zabití bossů, například v lokaci Cursed Shore.

Diskuse k článku (0)

Jak co nejrychleji levelovat postavu

Publikováno: 21. 9. 2014

V MMORPG hrách se postava většinou vyvíjí, navyšováním levelů sílí a získává lepší dovednosti. Nejinak tomu je v Guild Wars 2. Když hráč zdokonaluje první postavu, dá se ještě hovořit o zábavě. Pokud jich však chce na nejvyšší úrovni více, může být tato činnost pro někoho otravná. Při vykonávání některých činností lze proces urychlit.

Diskuse k článku (0)

Accessory – jak je vyrobit

Publikováno: 14. 9. 2014

Kdo chce mít v Guild Wars 2 co nejlépe vybavenou postavu, neměl by opomínat doplňky v panelu hero na pravé straně. Tam se nachází 6 slotů pro umístění prstenů, amuletu, back item a dvakrát accessory. Nás bude zajímat accessory. Abychom si je mohli vyrobit, musíme se naučit dovednosti pro crafting u stanoviště Jeweler ve velkých městech u Jeweler station. Kdo má hodně peněz, může si accessory koupit u Laurel obchodníka, které mají sice nejlepší parametry, ale jsou také velmi drahé, takže bude lepší s tímto nákupem počkat, až si budu jistý, že Ascended věci budu moci používat dlouhodobě. Exotic accessory lze kupovat také v Black Lion Trading Company. Kdo si chce zkusit nějaký build a neví, jestli ho bude používat dlouhodobě, bude pro něj lepší vyrobit si exotic accessory jako jeweler.

Diskuse k článku (0)

Sólo zabrání Supply camp

Publikováno: 9. 9. 2014

Na mapách WvW v Guild Wars 2 se lze pohybovat ve skupině nebo také osamoceně. Zatímco skupiny dobývají hrady a věže, osamělý hráč může napadat nepřátelské pozice zabráním Supply camp a Sentry point. Zejména stanoviště Supply camp jsou důležité pro dodávání zásob do hradů a věží, což má význam hlavně při obraně před útočníky.

Diskuse k článku (0)

Volba serveru

Publikováno: 4. 9. 2014

Ve hře Guild Wars 2 si při zakládání postavy volíme server, na kterém budeme hrát. Pokud jde o PVE, tak je to v podstatě jedno, i když také zde se do PVE započítávají bonusy, které se získávají ve WvW. Jestliže se však někdo chystá hrát více WvW, což jsou právě souboje mezi hráči o ovládnutí map a pořadí v žebříčku, měl by o upřednostnění některého ze serverů zauvažovat.

Diskuse k článku (0)

Karma - jak ji získat a co za ní koupit

Publikováno: 3. 9. 2014

Karma se v Guild Wars 2 získává při plnění denních, měsíčních úkolů, za plnění eventů a úkolů u karma obchodníků (na mapě označení srdcem). Dříve bylo jednodušší karmu nastřádat, jelikož za splnění denního úkolu dostal hráč 4500 a za měsíční achievements byla odměna dokonce 45 000. Nyní se dostává pouze 600 za denní a 6000 za měsíční.

Diskuse k článku (0)

Obchodovat v Guild Wars 2 lze v aukci

Publikováno: 31. 8. 2014

Prodávat a kupovat nejrůznější věci lze v Black Lion Trading Company. Zatímco prodávat a kupovat můžeme z jakéhokoliv místa v rozlehlém světě zvolením ikony v levém horním menu, vyzvednout věci nebo peníze za obchod lze pouze u obchodníka dostupného v každém velkém městě a v několika menších osadách. Obchodování je poměrně jednoduché. Vzhledem k lepší manipulaci bude lepší jít přímo ke stanovišti Black Lion Trader na mapě označeného symbolem obchodu. Zde se objeví možnosti pro nákup či prodej.

Diskuse k článku (0)

1234567891011 12 13

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání