Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG

Rank a schopnosti ve WvW za získané body

Publikováno: 26. 1. 2015

V Guild Wars 2 dostáváme za splněné eventy zkušenostní body, karmu, peníze a předměty, ale v části nazvané World vs. World jsou dále hráči ohodnocení i tzv. World ability points, které mají vliv na schopnosti dostupné pouze ve WvW. Získávají se za obsazení supply camp, věží, hradů a poražení strážců, lordů a nepřátelských hráčů. Jakmile získáme určitý počet bodů, můžeme je přidělit k nějaké schopnosti. Jejich přehled nalezneme po kliknutí na ikonu WvW ve vrchním levém menu na obrazovce. Zvolíme kategorii Rank a Abilities a zde můžeme dostupné body rozdělit. Jak, to už záleží na způsobu, jakým hodlá konkrétní hráč hrát.

Diskuse k článku (0)

Ruins of power - bonus pro hráče ve WvW

Publikováno: 19. 1. 2015

V bojích na mapách ve WvW v Guild Wars 2 může každý tým získat výhodu borderlands bloodlust v ruinách. Pokud ji tým právě má, dostane každý hráč bonus 30 bodů k životu, brnění a útokům, včetně precision a condition, po dobu hraní na všech mapách WvW. Navíc za každého zabitého nepřítele finišerem dostává tým body pro war score. Co musí hráči pro tento buff udělat?

Diskuse k článku (0)

Pasti ve WvW

Publikováno: 13. 1. 2015

Ve World versus World ve hře Guild Wars 2 lze použit pasti, které dokáží zpomalit postup nepřátel, vetšinou když se brání málo hráčů, kteří čelí přesile a potřebují nějaký čas na příchod posil, které však na slabších serverech nepřijdou a tak mají pouze zpomalovací efekt. Jejich vyšší použití znemožňuje nutnost mít supply, které však spíše potřebujeme pro stavění obléhacích zbraní. Koupit je můžeme u obchodníka ve WvW s názvem Traps a Tricks (outfitter).

Diskuse k článku (0)

The Frozen Maw - Group event kill svanir shaman

Publikováno: 6. 1. 2015

Jde o group event v zemi rasy Norn. Nejde o nikterak těžký event, ale za poražení bosse Svanir Shaman Chief dostaneme odměnu v truhle s šancí získat rare předmět. Navíc tento event bývá po updatu zařazován do daily achievement, takže by měl každý hráč Guild Wars 2 vědět, kde se odehrává. Vydáme se do hor Shiwerpeak Mountains, v části Wayfare Foothills vyhledáme waypoint Krennak's Homestead a počkáme na event, který začne u karma obchodníka.

Diskuse k článku (0)

Jak si vyrobit superior obléhací zbraně do WvW

Publikováno: 29. 12. 2014

V Guild Wars 2 používáme na mapách určených pro boje mezi světy (WvW) obléhací zbraně pro dobití věží a hradů. Nejčastěji se používají beranidla, katapulty, trebuchety a můžeme postavit i pohyblivého golema. Pro obranu nebo podporu útoku pak používáme arrow cart a ballista. Abychom si mohli vyrobit účinnější obléhací zbraně s větším útokem, potřebujeme obyčejné obléhací zbraně koupené u obchodníka ve WvW označeného jako siege master nebo získané za boj ve WvW, dále suroviny a důležitou věcí je také siege masters guide.

Diskuse k článku (0)

Slay the Shatterer + splnění achievement Shattered

Publikováno: 23. 12. 2014

Tento drak se nachází v Blazeridge Steppes, což je území na východě kontinentu Tyria. Jde o další group event s bossem ve hře Guild Wars 2. Přejdeme k waypointu Lowland Burns, kde se event odehraje. Nejprve však musí hráči splnit dva questy, které příchodu draka předcházejí. U waypointu Guardian Stone je potřeba doprovodit skupinu v eventu Escort the Sentinel squad to the Vigil camp in Lowland Burns a v druhém eventu musíme sbírat předměty s totožným názvem, jaké jsou uvedené v eventu Collect siege weapon pieces for Crusader Blackhorn. Tento boss patří také do skupiny eventů, kde plníme achievement. Zde to je v kategorii Bosses s názvem Shattered.

Diskuse k článku (0)

Superior runy a sigily pro vylepšení brnění a zbraní

Publikováno: 14. 12. 2014

Abychom ještě více vylepšili vlastnosti brnění a zbraní v Guild Wars 2, musíme do nich vložit runy a sigil. Runy vkládáme do brnění a sigil do zbraně. Do exotic armor a zbraní dáváme nejčastěji ty nejlepší, což jsou superior runy a superior sigily. Můžeme je sice nalézt za plnění eventů nebo některé vyrobit pomocí craftingu, ale nejrychlejším způsobem, jak si je opatřit, bude nákup v Black Lion Trading Company.

Diskuse k článku (0)

Co dělat po dosažení levelu 80

Publikováno: 2. 12. 2014

Když hrajeme novou MMORPG nebo RPG hru, je všechno neznámé, prozkoumáváme každý kousek mapy a rozhodně se nenudíme. Dobrou hru však poznáme i podle toho, jestli lze dál hrát i po dokončení hlavního příběhu a dosažení nejvyššího levelu. Nestává se moc často, že by vydavatel uvolňoval nový obsah do již vydané hry zdarma. A právě tuto výhodu má Guild Wars 2. Nejenže zde nikdo neplatí žádné měsíční poplatky, ale stačí si zakoupit hru buď v obchodě nebo online a poté lze hrát zcela zdarma stovky hodin.

Diskuse k článku (0)

Claw of Jormag - boss event a achievement Crash Landing

Publikováno: 24. 11. 2014

V severní ledové části světa Guild Wars 2 nazvané Frostgorge Sound, která je určená pro nejvyšší level, se odehrává další group event, ve kterém se utkáme s bossem jménem Claw of Jormag. Přemístíme se k waypointu Earthshake a poté na kopec poblíž obchodníka Rojan the Penitent, jenž prodává Corrupted recepty na zbraně a také Icy Runestone. Nejprve odehrajeme eventy předcházející příchodu draka jménem Claw of Jormag. V nich musí hráči zneškodnit dragon crystal, které jsou na mapě označeny oranžovou barvou, kde event probíhá. Po jejich zneškodnění se všichni hráči shromáždí na kopci a přilítne Claw of Jormag.

Diskuse k článku (0)

Jak nejlépe vybavit postavu v Guild Wars 2

Publikováno: 18. 11. 2014

V první fázi hry se snažíme dostat postavu na lvl 80. Až do této úrovně nemá moc velký význam utrácet za vybavení, protože nám většinou moc dlouho sloužit nebude. K tomuto účelu nejčastěji použijeme věci, které vypadly z poražených nepřátel a potvor. Jakmile dosáhneme nejvyšší level, začneme si obstarávat nejlepší brnění a zbraně.

Diskuse k článku (0)

12345678910 11 1213

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání