Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG » Vista a hero bod v Burnisher Quarry

Vista a hero bod v Burnisher Quarry

Publikováno: 19. 6. 2017

Vista a hero bod v Burnisher Quarry, které se nachází v datadisku Guild Wars 2 v části Auric Basin, jdou získat poměrně jednoduše. Musíme však proběhnout část okolo point of interest a postupovat směrem vzhůru. K získání Visty a hero bodů potřebujeme při použití této cesty mastery gliding v nejvyšší úrovni.

Začínáme u waypointu Northwatch. Zamíříme směrem na východ a poté k místu, kde je symbol Nuhoch Walows. Pokud někdo nemá otevřenou mastery létání na plno, pak může použít i tuto dovednost k překonání propasti. Jestliže však upřednostníme létání, uvidíme v místě vzdušný proud, který nás přenese přes propast.

Pokračujeme k point of interest Quazupl Grounds a na minimapě pokračujeme směrem po vyznačené cestě. V dálce vidíme průchod ve skále. Po jeho proběhnutí narazíme na Veteran Xocotl Crusher a okolo něho proběhneme doleva. Pokračujeme cestou do kopce a nahoře odbočíme vlevo na výstupek k propasti. Skočíme do víru napravo a přelétneme na protější skálu. Proběhneme na její konec a v dálce již vidíme značku hero bodu. Doletíme k němu a klávesou F ho získáme. Vista se nachází jen o malý kousek vedle. Stačí k bodu krátce přeletět.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání