Dnes je neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

  Gamespecial.cz » MMORPG

Mastery bod Vengeance Rising Auric Basin

Publikováno: 2. 1. 2017

Pro rychlé získání mastery bodů v Guild Wars 2 v datadisku Heart of Thorns můžeme využít několik možností z achievements Auric Basin Strongbox. Tentokrát to bude bod nazvaný Vengeance Rising. Podobně jako u bodu Obsidian Triumph, ani tento není na mapě vidět, takže ho budeme muset najít.

Diskuse k článku (0)

Mastery bod Obsidian Triumph v Auric Basin

Publikováno: 26. 12. 2016

Na mapě v datadisku hry Guild Wars 2 Heart of Thorns se nachází viditelné mastery body. Jenže pro otevření všech dovedností potřebujeme mnohem více mastery bodů a tak musíme nalézt i ty na první pohled neviditelné. Několik jich je i v Auric Basin. Jejich popis si lze nalézt v panelu Achievements. Jeden z těchto mastery bodů se jmenuje Obsidian Triumph.

Diskuse k článku (0)

Mastery bod v Arrowhead Vale

Publikováno: 19. 12. 2016

Podíváme se na získání dalšího mastery bodu v datadisku Heart of Thorns hry Guild Wars 2, tentokrát v části Aurin Basin v Maguuma Jungle. Jde o Mastery bod v části mapy Arrowhead Vale, která se nachází na sever od Tarir The Forgotten City. Ačkoliv jsou k tomuto bodu blíže jiné waypointy, pro dosažení Mastery bodu v Arrowhead Vale zvolíme startovací waypoint Wanderer's .

Diskuse k článku (0)

Gliding – létání v plné dovednosti

Publikováno: 12. 12. 2016

Základní schopnosti při započetí létání již byly popsány v předchozím článku o létání v datadisku hry Guild Wars 2 Heart of Thorns. Od té doby však došlo i k určitým změnám a podíváme se nyní na plně dokončené mistrovství v létání.

Diskuse k článku (0)

Mastery bod Cavern of Unseen Lights

Publikováno: 5. 12. 2016

Podíváme se na další Mastery bod, který vyžaduje některou ze schopností a nezískávají se úplně nejlehčeji. Tento se nachází v Bloodstone Fen (living world season 3) v části Cavern of Unseen Lights. Jde tedy o území patřící do Maguuma Jungle v datadisku Guild Wars 2 Heart of Thorns.

Diskuse k článku (0)

Mastery bod The Svanir Hive

Publikováno: 27. 11. 2016

V právě probíhající living world season 3 v Guild Wars 2 byla zpřístupněna poslední část mapy. Jde o část v horách, jenž nese jméno Bitterfrost Frontier. Nachází se nad Frostgorge Sound. Máme zde i možnost získat další mastery body. Jeden z nich v oblasti The Svanir Hive na západě mapy.

Diskuse k článku (0)

Mastery bod Tarir the Forgotten City

Publikováno: 20. 11. 2016

Další z mastery bodů v datadisku Guild Wars 2 Heart of Thorns se nachází v části Auric Basin ve střední části nalevo od Tarir the Forgotten City a waypointu Forgotten City. Spolu s tímto mastery bodem lze získat i point of interest Luminate's Throne.

Diskuse k článku (0)

Chalice of Tears – point of interest

Publikováno: 14. 11. 2016

V living world season 3 v Guild Wars 2 byla zpřístupněna část mapy Ring of Fire. V nové části mapy Ember Bay můžeme opět objevovat nejen území, ale i points of interest nebo visty. Některé jsou méně dostupné než jiné a tak je i složitější tyto body nalézt. Jedním z těch skrytějších je point of interest Chalice of Tears.

Diskuse k článku (0)

Point of interest Precarious Perch

Publikováno: 6. 11. 2016

V datadisku Heart of Thorns (Guild Wars 2) jsou některé body méně přístupné. Patří mezi ně i point of interest Precarious Perch v části Verdant Brink. Nachází se mezi oblastmi označených na mapě jako Creeping Crevasse, Shrouded Ruins a Thistlevine Ravine.

Diskuse k článku (0)

Electric Wywern – změna místa pro získání peta

Publikováno: 31. 10. 2016

Ranger si v Guild Wars 2 může zvolit z mnoha zvířecích společníků. Jedním z nich je Electric Wywern, který patří mezi pety, jenž jsou dostupní v datadisku hry. Jeho získání znamenalo dříve letět nad územím, kde se odehrává velký event Dragon's Stand, ve kterém je nutné porazit velkého draka Mouth Mordremoth. To se změnilo a Electric Wywern je nyní na jiném místě. Stále však platí, že získat tohoto zvířecího společníka lze až po poražení bosse Mouth Mordremoth. Místo, kde ho lze nyní získat, je však mnohem více přístupnější a není k němu potřeba létání.

Diskuse k článku (0)

123 4 5678910111213

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání