Dnes je sobota 25. května 2024, svátek má Viola

  Gamespecial.cz » RPG

Diablo 3 – nový vzhled, jiný systém, ale stále velká zábava

Publikováno: 22. 1. 2019

Tristram a hordy pekelných nepřátel. Tohle spojení znamená Diablo 3. Legendární RPG od Blizzardu bylo velmi očekávané a mnozí jsou touto horu nadšeni, ale také je mnoho těch, kteří jsou hrou zklamáni. Pro druhou skupinu přinesl nápravu datadisk Reaper of Souls.

Diskuse k článku (0)

Otevírání zámků a kapsářství v Kingdom Come: Deliverance

Publikováno: 1. 4. 2018

Ve hře Kingdom Come: Deliverance jsou dostupné i některé dovednosti, kterých můžeme využít pro získávání předmětů a peněz. Například otevírání zámků vyžaduje určitou zručnost a kapsářství zase opatrnost, abyste nebyli odhaleni. Odměnou za zvládnutí těchto dovedností jsou věci, které využijete pro svou postavu.

Diskuse k článku (0)

Soubojový systém v Kingdom Come: Deliverance

Publikováno: 25. 3. 2018

Ve hře Kingdom Come: Deliverance je dobré se rychle naučit, jak bojovat, kdy se stáhnout nebo použít některou z obraných nebo útočných technik. Není možné bezhlavě útočit, aniž byste pocítili únavu. A proti přesile máte malou šanci uspět, podobně jako v reálném světe. Zde je pár tipů, jak na to.

Diskuse k článku (1)

Kingdom Come: Deliverance - recenze

Publikováno: 19. 3. 2018

Tak jsme se konečně dočkali. Kingdom Come: Deliverance je první RPG hra od Warhorse studios, která nás zavede do 14. stol. za vlády Václava IV. Hned na začátku se ponoříme do příjemného prostředí průměrné vesničky Skalice, kde se také seznamujeme s hlavním hrdinou Jindrou a jeho rodinou. Vše je jako vždy, když v tom se z poza kopce přiřítí Zikmundova armáda, která v pěti minutách přemění celou vesnici v hořící peklo. Jindra se s velkými problémy zachrání útěkem na Talmberk, kde jeho dobrodružství započne.

Diskuse k článku (0)

Lydia - společnice ve Skyrimu

Publikováno: 21. 12. 2015

I když je The Elder Scrolls V Skyrim offline RPG hrou, přesto nemusíme rozlehlou zemí putovat sami. Společnost nám může dělat Lydia. Jarl v Bílém Průsmyku nám ji přidělí za splněný úkol Vzestup draka. Po jeho zabití a prozkoumání se vrátíme do Bílého Průsmyku, či lépe řečeno do sídla jarla v Dračí síni.

Diskuse k článku (0)

Skyrim – kam se ukládají pozice save

Publikováno: 13. 12. 2015

Ukládání pozic ve hrách je poměrně důležité. Často se totiž stane, že ve hře přijdeme o život. Poté můžeme začít až od poslední uložené pozice, což může znamenat ztrátu právě získaného předmětu nebo poražení těžkého nepřítele. Dalším příkladem, kdy se mohou hodit uložené pozice, je při přeinstalaci operačního systému. Tzv. Save máme sice uloženy na serveru Steam, ale přeci jen je lepší, když si zazálohujeme tyto soubory na vlastní disk či jiné médium.

Diskuse k článku (0)

Kam vložit módy ručně do hry Skyrim

Publikováno: 12. 5. 2015

Kdo nechce instalovat další software pro používání módů, může je vložit do hry ručně. Jen je potřeba znát místo, kam tyto soubory vložit. Vhodné to je pouze v případě, kdy jich nechceme používat mnoho. Nejprve musíme vyhledat adresář, do kterého módy vkládat. Ten je ve Windows 7 v cestě Program files(x86)\steam\steamapps\common\skyrim\data

Diskuse k článku (0)

Jak se vdát nebo oženit ve Skyrimu

Publikováno: 6. 5. 2015

Ani hrám se nevyhýbají takové události, jako je svatba. Jen si potřebujeme najít nevěstu či ženicha. Abychom mohli mít svatbu, je potřeba vyhledat správné osoby a nosit amulet. Nejprve se musíme vydat do města Riften na východě mapy. Pokud jdeme ve městě ze severu k jihu, držíme se po levé straně a odbočíme doleva k Chrámu bohyně Mary. Hledáme zde osobu jménem Maramal, která je pro svatby ve Skyrimu klíčová. Jestliže zde zrovna není, mohl by být v hostinci U Včely a žihadla (pouze přes most naproti chrámu), nebo počkat v chrámu (čekání lze urychlit tlačítkem T), dokud nepřijde.

Diskuse k článku (0)

Skyrim - nemoci a jak je léčit

Publikováno: 8. 4. 2015

Občas se ve Skyrimu stane, že jsme nakaženi nějakou chorobou. Ta nám pak může snížit některé schopnosti, takže jsme více zranitelní nebo jsme slabší v boji. Jestli máme nějakou nemoc zjistíme po otevření menu klávesou P a volbou stávající účinky. Pakliže zde vidíme nějakou nemoc, máme dvě zaručené možnosti, jak se jich zbavit.

Diskuse k článku (0)

Jak ve Skyrimu odemknout a používat řevy

Publikováno: 3. 4. 2015

Na obloze ve Skyrimu jsou vidět draci. Občas na nás nějaký zaútočí a rozhodně se vyplatí se s ním utkat a porazit ho. Jako správný drakobijec je k tomu hlavní hrdina přímo předurčen. Tito draci tu však nejsou jen tak. Mají totiž ve hře dost zásadní význam. Jestliže draka porazíme, získáme z něj dračí duši. Ty použijeme na aktivaci řevů (Thu'um), které získáváme ze zdí umístěných různě na mapě.

Diskuse k článku (0)

1 2

Copyright © 2013 - 2024 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání