Dnes je sobota 15. května 2021, svátek má Žofie

  Gamespecial.cz » Akční hry

Metro Exodus recenze – Prospěl hře lehčí open world či ne?

Publikováno: 4. 3. 2019

Jedná se o třetí díl známé herní série Metro, která je inspirovaná knižní předlohou od Dmitry Glukhovského. Takže ano tento díl čistě navazuje na události minulích dílů. Děj se odehrává na povrchu Ruska, který je zničen po událostech jaderné války. Tentokrát se náš hlavní hrdina Arťom spolu se svými přáteli nebude pohybovat pouze mezi temnými stanicemi metra ba naopak společně budete prozkoumávat kontinent, kde se postupně mezi jednotlivými kapitolami vystřídají roční období.

Diskuse k článku (0)

Far cry 5 recenze - překoná předešlé díly?

Publikováno: 10. 2. 2019

Akční série Far Cry pokračuje už 5 dílem. Tentokrát se děj bude odehrávat ve státě Montana. To je skutečný stát, ale my se podíváme do smyšlené oblasti Hope Country. A nebyla by to pořádná zábava, kdyby tu nebyl nějaký ten nepřítel. Naštěstí v tomto příběhu se objeví také. Ohrožovat svobodu zde budou fanatici, které vede Joseph Seed.

Diskuse k článku (0)

Far Cry 3 - akce a dobrodružství na ostrově - recenze

Publikováno: 15. 4. 2018

Jedná se o třetí pokračování úspěšné akční série Far Cry od Ubisoft Montreal. Tentokrát se ponoříme do děje na tropické ostrovy Rook Islands v pacifickém oceánu, kde na nás čeká spousta nebezpečí. Náš hlavní hrdina ve Far Cry 3 se jmenuje Jason Brody který bude muset udělat vše pro to, aby našel své přátelé s mladším bratrem, kteří byli uneseni piráty ostrova a pomstil smrt svého staršího bratra, což nebude tak jednoduché vzhledem k armádě hlavního záporáka Hoyta Volkera a jeho pravou rukou Vaase Montenegra.

Diskuse k článku (0)

Save – kde je nalézt ve hře Thief 4

Publikováno: 29. 12. 2015

U zatím posledního dílu hry Thief, někdy označovaný řadovým číslem 4, se ukládají pozice (save) na serveru steam, podobně jako u dalších her na této platformě. Pokud si však chceme odehrané pozice uložit a spoléhat se na svoji zálohu, protože zálohovat data by se měla vždy na více míst, musíme znát adresář, kam se pozice ukládají v našem počítači.

Diskuse k článku (0)

World of Tanks - tankové bitvy v online hře zdarma

Publikováno: 30. 11. 2015

Jestliže má někdo v oblibě hry z válečného prostředí, pak určitě slyšel o hře World of Tanks. Jde o bitvy tanků mezi týmy, které mohou být náhodné nebo organizované. World of Tanks lze hrát zcela zdarma. Stačí se pouze zaregistrovat a po vyplnění potřebných údajů, potvrzení přihlášení a stažení několika GB dat, lze již bojovat v bitvách s tisíci online hráči z celého světa. Do jaké skupiny lze zařadit World of Tanks. Je prezentovaná jako akční MMO hra, s prvky stříleček (ve hře hlavní náplň), RPG (výzkum a postup při získávání tanků) a strategie (bez taktiky do boje raději nechoďte).

Diskuse k článku (0)

Jak vylepšit a ovládat šperhák ve hře Thief 4

Publikováno: 5. 1. 2015

Šperhák patří ve hře Thief 4 k základnímu vybavení. Bez něj by Garrett moc úkolů nesplnil. Naučit se ho ovládat je docela důležité. Někdy totiž potřebujeme otevřít zámek rychle kvůli procházejícím hlídkám, kterým by se asi nelíbilo, že před nimi nezákonně otvíráte zámek. Použití je jednoduché. Přistoupíme ke dveřím a stiskneme klávesu E. Objeví se šperhák a několik prázdných kroužků. Pohybujeme myší a jakmile se kroužek vyplní bílou barvou, stiskneme klávesu E. Postup provádíme do té doby, dokud nejsou vyplněny všechny kroužky, což znamená, že zámek je otevřen.

Diskuse k článku (0)

Kleště a šroubovák – užitečné nástroje ve hře Thief 4

Publikováno: 26. 8. 2014

Abychom mohli využívat schopnosti zloděje Garretta na maximum, musíme mu obstarat vybavení, které mu umožní se dostat do budov nepozorovaně, na více míst a neutrpět u toho zranění a když to bude možné, odnést si více pokladů, peněz a cenných věcí. K tomu nám pomohou šroubovák a štípací kleště. Na první pohled bezcenné nástroje mají ve hře Thief 4 poměrně důležitou roli. Šroubovákem si lze odmontovat mříže a štípacími kleštěmi deaktivovat pasti.

Diskuse k článku (0)

Bankovní loupež

Publikováno: 17. 8. 2014

Kdo si koupil správné DVD nové hry Thief 4 u správného prodejce, může si aktivovat bonusovou misi nazvanou Bankovní loupež. Po nainstalování celé hry se v rozhraní služby Steam podíváme do položky hry, kde zvolíme aktivovat produkt ve službě Steam. Poté zadáme klíč, který jsme dostali v balení a po spuštění hry se nám na mapě ukáže bod označující bonusovou misi. Nachází se na Kamenném trhu na mapě v levém horním rohu. Podle názvu je jasné, že budeme vykrádat banku.

Diskuse k článku (0)

Thief 4

Publikováno: 10. 8. 2014

Tak se fanoušci legendární série stealth akce dočkali. Čtvrtý díl série Thief je tady a s ním jeden z nejlepším zlodějů, nám již dobře známý Garrett. Všechno pěkně nablýskané, aby se lépe kradlo. Atmosféra na nás ve hře dýchne hned prvním pohledem z okna a bude to ještě lepší. Samozřejmě můžeme hledat i nějaké ty chyby, ale kladů bylo přeci jenom mnohem více. Zamrzelo zejména větší svázání pohybu, například ve vystřelení šípů s lanem pouze do předem určeného místa. Na druhou stranu si neznalí zloději nevystřílí všechny šípy a poté, když je potřebují, už žádný nemají. Lze tedy pochopit, že určené cesty jsou vhodnější spíše pro začátečníky, což se na druhé straně moc nemusí líbit těm, kdo hrají Thief sérii od počátku.

Diskuse k článku (0)

Battlefield 3

Publikováno: 17. 7. 2014

Akční hry patří mezi oblíbené a hodně příznivců stříleček hraje některou z her série Battlefield. Velký posun v grafice a efektech je spojen s Battlefield 3. Uživatelé zde mohou pozorovat detaily, které do té doby nebyly u her často k vidění. Realistické prostředí, svištění střel, ohlušující výbuchy. Atmosféra nás jednoduše vtáhne do děje. Ten se odehrává na blízkém východě a kromě samotného boje v americké armádě musíme odhalit plány teroristů, kteří chtějí zaútočit v některém západním městě. Jako správný hrdina musíte tyto plány odhalit, a k tomu ještě nebezpečné teroristy zneškodnit. K tomu nám pomůže široká výzbroj a také technika.

Diskuse k článku (0)

Copyright © 2013 - 2021 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání