Dnes je sobota 10. června 2023, svátek má Gita

  Gamespecial.cz » MMORPG

Triple Trouble Amber Wurm

Publikováno: 24. 10. 2016

V poslední eventu pro splnění všech částí Triple Trouble musí hráči porazit Amber wurm. Také v tomto případě dostaneme za poražení červa mastery bod, které jsou v Guild Wars 2 v datadisku potřebné pro získávání mistrovských dovedností. Samozřejmostí jsou odměny v truhlách. Začínáme opět u waypointu Firthside v Bloodtide Coast, ale v tomto eventu se vydáme na stranu směrem k Bogside Camp waypointu.

Diskuse k článku (0)

Triple Trouble Cobalt Wurm

Publikováno: 16. 10. 2016

O Triple Trouble v Guild Wars 2 již bylo řečeno v předchozím článku. Pro splnění všech tří eventů Triple Trouble musí hráči zneškodnit také Cobalt wurm. Stejně jako u Crimson wurm, i v tomto případě začínáme u waypointu Firthside. Event s Cobalt červem se však odehraje na odlišném místě. Najdeme ho poblíž waypointu Jelako směrem na jihovýchod na pláži plné vraků lodí a poblíž je také vista.

Diskuse k článku (0)

Triple Trouble Crimson Great Jungle Wurm

Publikováno: 6. 10. 2016

Jeden z největších eventů v Guild Wars 2 je Triple Trouble. Jde o tři velké eventy, ve kterých musí být zneškodněni 3 obří červi Amber, Crimson a Cobalt. Při plnění těchto eventů se musí spolupracovat, aby byli červi zneškodněni ve stejný čas. Aby toho nebylo málo, tak každý event v Triple Trouble má odlišný způsob plnění.

Diskuse k článku (0)

Daily Veteran Creature Slayer

Publikováno: 26. 9. 2016

Pokud se v daily achievements objeví úkol Veteran Creature Slayer, mnoho hráčů neví, kde tyto úkoly splnit. Přitom jde o ty jednodušší úkoly z daily, a tak se vyplatí vědět, kde lze tyto tvory najít. Nacházejí se na území WvW, takže je potřeba jít do této části hry Guild Wars 2. Kdo do WvW vůbec nechodí, pak se tam dostane pomocí ikony hradu na vrchní části obrazovky (při najetí kurzoru myši se objeví World vs. World).

Diskuse k článku (0)

Buried locked chest v Dry Top otevřeme pomocí Zephyrite Lockpick

Publikováno: 17. 9. 2016

Při plnění úkolů ve hře Guild Wars 2 na území Maguuma Wastes v Dry Top občas získáme Zephyrite Lockpick. V popisu tohoto šperháku vidíme, že s ním lze otevřít truhlu, která nese název Buried locked chest.

Diskuse k článku (0)

Silverwastes mastery bod Legendary Mordrem Annihilator

Publikováno: 9. 9. 2016

Kdo si zakoupil datadisk hry Guild Wars 2 Heart of Thorns, musí pro aktivaci mastery dovedností získat potřebný počet mastery bodů. Zatímco na území datadisku je možností body získat mnohem více, na starém území tolik příležitostí není. Navíc body z území datadisku, které jsou označeny zeleně, nelze použít na mastery dovednosti získávané na starém území, jenž mají červenou barvu. Místem, kde lze získat hned několik červených bodů, je Silverwastes. Zaměříme se na bose Legendary Mordrem Annihilator, který se objevuje v části u pevnosti Red Rock Bastion. Důležité je vědět kdy a kde se objeví.

Diskuse k článku (0)

Grounded mini dungeon

Publikováno: 30. 8. 2016

Minidungeon Grounded v Guild Wars 2 se nachází v oblasti Orr na mapě v Cursed Shore. Odměnou je opět 10 bodů v achievements a dokončení mini dungeonu se může objevit v daily úkolech. Úplně na jihu Cursed Shore je waypoint Shipwreck Rock. Kousek od něj na severozápad je vrak lodi a uprostřed je point of interest Death‘s Anthem.

Diskuse k článku (0)

Tears of Itlaocol mini dungeon

Publikováno: 23. 8. 2016

Ve staré části Maguuma Jungle v Guild Wars 2 najdeme další z mini dungeonů na mapě. Tentokrát jde o Tears of Itlaocol v Caledon Forest. Za splnění opět dostaneme 10 bodů do hodnocení Achievements v části úkolů Explorer. Získáme také nějaké věci z truhly a někdy se může hodit znát tento mini dungeon, protože bývá jako součást daily úkolů.

Diskuse k článku (0)

Ship of Sorrows mini dungeon

Publikováno: 15. 8. 2016

Malý dungeon (ve hře označován jako minidungeon) Ship of Sorrows najdeme Guild Wars 2 v nehostinné části Tyrie v oblasti zvané Orr. V této části mapy najdeme Straits of Devastation, což je první část Orr, do které vstoupíme z Maguuma Jungle, konkrétně ze Sparkfly Fen. Jako odměnu za splnění tohoto mini dungeonu získáme 10 bodů achievements, poklad v truhle a občas bývá i součástí úkolů daily achievements, takže se hodí vědět, kde se toto místo nachází.

Diskuse k článku (0)

Don‘t Touch the Shiny minidungeon

Publikováno: 9. 8. 2016

Dnes se podíváme, kde a jak splnit další minidungeon v Guild Wars 2. Ty velké jsou obvykle označeny na mapě, takže není těžké je splnit, ale tyto malé úkoly zůstávají pro mnoho hráčů neodhaleny, protože mnozí o nich často ani neví. Přitom za ně lze získat 10 bodů za splněné achievements a také nějakou tu odměnu v truhle.

Diskuse k článku (0)

1234 5 678910111213

Copyright © 2013 - 2023 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání