Dnes je úterý 25. června 2024, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » RPG

Šperháky v TES V. - jak otevřít zamčené truhly a dveře

Publikováno: 11. 11. 2014

Pro získání kořisti a pokladů je ve Skyrimu někdy potřeba otevřít zamčené dveře nebo truhlu. A jelikož většinou nemáme klíč, musíme použít šperhák. Získáme je od poražených nepřátel, někdy na ně narazíme v truhlách a pokud zrovna žádný nemáme, musíme si nějaké koupit. Prodává je například kovář v Bílém Průsmyku.

Diskuse k článku (0)

Ovládání Skyrim, zkratky pro zbraně, kouzla a pokřiky

Publikováno: 3. 11. 2014

Úspěšnost hry závisí také na pohodlném ovládání, které nenarušuje její průběh. K tomu slouží přiřazené klávesy. Ve hře The Elder Scrolls V. Skyrim si nastavením kláves pro zbraně, lektvary, řevy či kouzla usnadníme hraní a také budeme mít ze hry větší požitek. Nejprve je však potřeba využívat pohybové klávesy. Pro pohyb vpřed, dozadu, vlevo a vpravo máme k dispozici zažité rozloženi W, S, A, D. Dále jsou to chůze nebo sprint klávesou Alt a přepíná se Caps Lock, plížení (Ctrl), skok (Space). Pokud chci běžet bez držení kláves, stisknu C. Mnohem důležitější je ale nastavení zbraní a dovedností pro boj.

Diskuse k článku (0)

Jak získat koně ve Skyrimu

Publikováno: 28. 10. 2014

Po rozlehlém území v The Elder Scrolls V Skyrim můžeme chodit pěšky, ale využít lze i koně, což zkrátí čas přemísťování. Pořízení koně však není zdarma. Sice ho můžeme i ukrást, ale v tom případě se jedná o zločin, který bude v této hře potrestán vsazením do vězení. Pakliže chceme vyřešit tento problém klidným způsobem, koupíme ho. Stojí 1000 zlaťáků a když tuto částku máme, navštívíme stáje v některém z měst či vesnic a majiteli zaplatíme.

Diskuse k článku (0)

Hezké ženy ve Skyrimu

Publikováno: 1. 9. 2014

The Elder Scrolls V. Skyrim patří k nejúspěšnějším hrám. Díky komunitě však lze ještě více vylepšovat hru módy. V podstatě lze vylepšit mnoho věcí od přírody, nepřátel, zbraní, brnění, ale třeba také vzhledu. Kdo si při vytváření postavy zvolil ženu, může si zlepšit vzhled postavy, přidat účesy a hezčí tváře.

Diskuse k článku (0)

Skyrim - kde koupit dům

Publikováno: 31. 7. 2014

Koupit si dům ve Skyrimu musí každý, kdo si chce hru užít a nehodlá strávit hraním pouze pár hodin. Abychom si ho mohli koupit, je nejprve nutné splnit úkol Mohyla temných vod, který zadává jarl a jeho čaroděj Farengar v Bílém Průsmyku. Poté je potřeba zajít za jarlem Balgruuf Velkomožný, který přikáže komořímu jménem Proventus Avenicci, aby vám prodal ve městě dům.

Diskuse k článku (0)

TES V. Skyrim

Publikováno: 17. 7. 2014

Fanoušci RPG žánru, zvláště pak série The Elder Scrolls, nedočkavě čekali na její pokračování , tentokrát pod názvem Skyrim. Co vše si mohou hráči v TES V. Skyrim užít? Na výběr mají hned deset druhů ras s širokým množstvím nastavení vzhledu, což lze ještě vylepšit stažením módů. Ty lze nainstalovat přímo v rozhraní aplikace Steam, kde ve hře vyhledáme workshop a po nainstalování se po spuštění aktivují. Některé však potřebují instalaci dalších skriptů a programů, takže je na každém, zdali si chce do počítače instalovat další programy navíc. Některé mody však bez problémů fungují i bez nich a případně je lze odebrat ze hry po kliknutí na tlačítko hrát a poté herní data.

Diskuse k článku (0)

1 2

Copyright © 2013 - 2024 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání