Dnes je úterý 25. června 2024, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » Strategie » Na co použít zlaťáky a kde je získat v Travianu

Na co použít zlaťáky a kde je získat v Travianu

Publikováno: 30. 6. 2015

Do Travianu získáme několik zlaťáků na započetí hry za splněné úkoly. Samozřejmě si je lze kdykoliv dokoupit za reálné peníze. Pokud však máme omezený rozpočet, pak přemýšlíme, jak se zlaťáky naložit. Někdo je použije na produkci surovin, jiný na rychlé dokončení rozestavěných budov.

Jestliže však nechcete u hry trávit až tolik času, je nejvýhodnější aktivovat výhodu Travian plus, která trvá sedm dní a umožňuje hned provést dvě vylepšení, které se sice neprovedou najednou, ale postupně za sebou. Možná že někdo dává přednost jiným bonusům, ale když si například odkliknu ihned dokončit a nemám suroviny, je mě takové vylepšení k ničemu. Je spíše výhodnější mít v řadě více staveb a vylepšení a po další návštěvě stránek s hrou můžu pokračovat, protože se mě mezitím doplní zásoby surovin.

Pokud máme ale zlatek dostatek, celý proces zlepšování znatelně urychlíme právě bonusem na produkci surovin, Travianem plus a navíc Bonifácovým klubem. Lze pak také nejen ihned dokončit započatou stavbu, ale navíc využijeme možnost stavbyvedoucího. Stavbu můžeme dát do fronty a jakmile na ní budou suroviny, začne se stavět. Zlatky tedy hrají poměrně důležitou roli ve hře, ale při troše snažení a umu můžeme hrát i s jejich menším počtem. Získat zlaté ve hře lze i pomocí aukce směnou za stříbrné, které získáme třeba pomocí výprav. Jeden zlatý vyměníme za 200 stříbrných. Výměnu provedeme v přehledu hrdiny ve volbě aukce.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2024 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání