Dnes je úterý 25. června 2024, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » Strategie » Zaplacení bonusových služeb v Travianu

Zaplacení bonusových služeb v Travianu

Publikováno: 21. 7. 2015

Online strategická hra Travian jde hrát sice zdarma, ale také si lze předplatit výhody, díky kterým získá hráč určité výhody, např. bonus při těžení surovin, rychlejší stavba budov nebo dát více úkolů do řady, abych nemusel být příliš často u počítače nebo mobilu. Nejjednodušší je platba pomocí mobilního telefonu.

Na vrchním menu najdeme symbol zlaťáku. Zde můžeme vybrat buď platební metody přes banku, jako je platba kartou nebo převodem z účtu. Nalezneme zde i již zmíněnou možnost pomocí mobilního telefonu. Tato možnost patří mezi nejrychlejší. Můžeme získat 25 zlatých za 50 korun. Po kliknutí na tlačítko koupit zadáme pouze své telefonní číslo. Přijde SMS, kterou musíme potvrdit na určené číslo, že opravdu platbu chceme uskutečnit. Poté se odečte z předplaceného telefonu 50 Kč a u tarifu dojde k započítaní ceny při pravidelném vyúčtování.

Po dokončení ihned uvidíme, že nám přibylo na účtu 25 zlatých, které použijeme uvážlivě na některý z bonusů. Využít můžeme zlaťáky na Travian plus nebo produkci některých surovin pro rychlejší rozjezd ekonomiky.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2024 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání