Dnes je pátek 28. ledna 2022, svátek má Otýlie

  Gamespecial.cz » MMORPG » Whitebear's Pride II strongbox mastery point

Whitebear's Pride II strongbox mastery point

Publikováno: 24. 4. 2017

Podíváme se na získání dalšího mastery bodu, tentokrát v oblasti Tangled Depths v datadisku Heart of Thorns v Guild Wars 2. Jak již víme, mastery body typu strongbox nejsou na mapě přímo vidět, a proto musíme vědět, jak je najít. Kdo nechce zbytečně ztrácet čas, může si urychlit práci touto nápovědou.

Začínáme u waypointu Lei-Line Confluence na jihovýchode v Tangled Depths. Budeme se snažit dostat na místo v oblasti Northern Confluence Tunnel. Vydáme se od waypointu směrem na severozápad po vyznačené cestě na mapě (první část cesty je stejná, jako u mastery bodu Nuhoch Lane). Jakmile vyběhneme první kopec, pokračujeme podél skály po pravé ruce po výstupcích nahoru. Po pár krocích se po pravé straně objeví vstup do jeskyně, kde se procházejí Mushroom a dále Chak.

Proběhneme v jeskyni směrem vzhůru a vidíme zde vzdušné víry (k jejich využití potřebujeme vylepšené létání). V rohu uvidíme jednoho veteran Chak a dva další. Od tohoto místa se vydáme na výstupek po levé ruce a zde pomocí vzdušných vírů doplachtíme k výstupku, na kterém se objeví 3 Veteran Earth Elemental. Po jejich zneškodnění se otevře brána ve skále a uvnitř zničíme Earth Elemental Hand a další Veteran Earth Elemental. V rohu jeskyně pak otevřeme klávesou F truhlu a získáme tím mastery bod Whitebear's pride II strongbox.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání