Dnes je sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav

  Gamespecial.cz » MMORPG » Wardrobe – změna vzhledu brnění a zbraní

Wardrobe – změna vzhledu brnění a zbraní

Publikováno: 14. 10. 2014

Pokud v Guild Wars 2 rozkládáme věci pomocí Salvage kit, zároveň tím otvíráme skiny brnění a zbraní, které se ukládají do Wardrobe čili šatníku. Skin se otevře i v případě, když zbraň či část brnění použijeme na postavě. Jak ale věci z Wardrobe použít? Ke změně potřebujeme Transmutation Charge.

Kde ho získat

Je ho možné koupit v Black Lion Trading Company, ovšem za gemy. Naštěstí pro ty, kteří gemy nemají, lze Transmutation Charge získat i jako odměnu za plnění Daily Achievements (nepravidelně) nebo za kompletní odkrytí mapy v jedné lokaci. Případně lze gold směnit za gemy a koupit Transmutation Charge v Black Lion Trading Company. Poslední možností je poté koupit gemy za reálné peníze.

Způsob změny

Jestliže máme Transmutation Charge, můžeme pomocí něho změnit vzhled jakéhokoliv oblečení či zbraně za skin, který máme dostupný ve Wardrobe. Otevřeme si panel Hero v levém horním rohu obrazovky. Vyhledáme položku Wallet a zde vidíme, kolikrát můžeme změnit vzhled pomocí Transmutation Charge. Je vhodné si je ušetřit na lepší skiny.

Poté přejdeme na položku Equipment a druhá možnost je Wardrobe. Zde rozbalíme menu select a vybereme skupinu, kterou budeme chtít změnit. V seznamu jsou např. boty, rukavice, kalhoty či zbraň atd. V každé kategorii se otevře skupina dostupných skinů. Poté stačí najet myší na zvolený vzhled a přetáhnout ho na zbraň či část oblečený. Na postavě bliká šipka, na kterou část lze skin použít. Po přetažení je vzhled části oblečení či zbraň změněna. Vlastnosti předmětů však zůstávají stejné.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2020 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání