Dnes je čtvrtek 11. srpna 2022, svátek má Zuzana

  Gamespecial.cz » MMORPG » Vylepšení útoku pomocí nourishment

Vylepšení útoku pomocí nourishment

Publikováno: 24. 2. 2015

Abychom dosáhli co nejlepšího útoku své postavy v Guild Wars 2, můžeme si koupit nebo vyrobit jídlo zlepšující útočné schopnosti a to dost podstatně. Máme tu hned dva typy nourishment, které jsou docela cenově přijatelné a o dost zlepší útok a přitom je lze použít najednou, takže se jejich účinky sčítají. Jsou to Plate of truffle steak a Hardened sharpening stone. Koukneme se, kde lze na tyto doplňky sehnat suroviny a jak je pomocí craftingu vyrobit.

Pro výrobu Plate of truffle steak potřebujeme čtyři suroviny a dovednost 400 u cooking station. Ze surovin musíme sehnat Slab of read meat, orian truffle, snow truffle a stick of butter. Díky tomuto nourishment budeme na půl hodiny o 100 power a 70 precision silnější. Suroviny se shánějí také poměrně jednoduše. Slab of read meat dostaneme zabitím např. ještěrů (river drake) v Queensdale. Stick of butter lze získat z bag ofo pinched goods z banditů v Queensdale u waypointu Crossing. Pro snow truffle se vydáme do Frostgorge sound. Nějaké můžeme nalézt okolo Eartshake waypoint nebo podél řeky u Skyheight Steading Waypoint. Pro orian truffle se vydáme do Cursed Shore, kde hledáme poblíž waypointu Jofast's.

Hardened sharpening stone není v této kategorii úplně nejlepší, protože zde máme ještě lepší Superior sharpening stone, ale ten je na suroviny velmi náročný, jelikož k němu potřebujeme orichalcum ingot ale hlavně 3 x Piles of crystalline dust, takže si vystačíme s levnější variantou. Ta dá do schopnosti power 5 % z tvého brnění a 3 % z vitality. Potřebujeme k tomu 3x pile of incandescent dust (padá v Cursed Shore, ale dá se i poměrně za rozumné peníze koupit v Black lion trading company) a mithril ingot, kterého je všude dost. Hardened sharpening stone se dá vyrobit u weaponsmithing station s dovedností 300. Kromě vylepšení útoku dodávají nourishment také 10 % experience navíc za zneškodnění nepřátel.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání