Dnes je čtvrtek 11. srpna 2022, svátek má Zuzana

  Gamespecial.cz » MMORPG » Twisting Viaduct - mastery bod v Tangled Depths

Twisting Viaduct - mastery bod v Tangled Depths

Publikováno: 19. 2. 2017

Podobně jako u mastery bodu Northern Confluence, také Twisting Viaduct v Tangled Depths je na mapě vidět, ale nalézt jeho místo není vůbec jednoduché. Přitom v datadisku Guild Wars 2 potřebujeme získat co nejvíce bodů pro získání všech mistrovství. Proto právě získání všech insight bodů je důležité.

Pro získání Twisting Viaduct mastery point začínáme u waypointu Ogre Camp na části mapy stejného názvu, která se nachází na jižní straně Tangled Depths. Cílový mastery bod je poměrně daleko (v části Dragon's Passage na jihozápadě mapy) a tak by se mohlo zdát, že cesta k němu povede jiným způsobem. Od waypointu Ogre Camp se vydáme směrem na jihozápad. Dostaneme se k potoku, přes který vede můstek. Za tímto můstkem potok vtéká do jeskyně. Potokem do ní vstoupíme a pokračujeme až k Vistě.

Ihned za Vistou skočíme do vzdušného víru, necháme se vynést a přeletíme k dalšímu víru doleva a poté doletíme na zelený výstupek nalevo. Poté se pootočíme po pravé ruce a vidíme další vzdušné víry. Pokračujeme směrem k mastery bodu a využijeme další víry a v pozadí uvidíme vír, který není moc vysoko, ale vynese nás na výstupek, kde se nachází několik Vampire Beast. Proběhneme okolo nich a dojdeme k propasti. Skočíme do ní a plachtíme dolů. Ale nepadáme úplně dolů. Po chvilce padání je zde totiž plošina, ve které se nachází námi hledaný mastery bod. Zneškodníme zde přítomného Veteran Cave Spitter a poté klávesou F získáme mastery point Twisting Viaduct.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání