Dnes je úterý 25. června 2019, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » MMORPG » Triple Trouble Crimson Great Jungle Wurm

Triple Trouble Crimson Great Jungle Wurm

Publikováno: 6. 10. 2016

Jeden z největších eventů v Guild Wars 2 je Triple Trouble. Jde o tři velké eventy, ve kterých musí být zneškodněni 3 obří červi Amber, Crimson a Cobalt. Při plnění těchto eventů se musí spolupracovat, aby byli červi zneškodněni ve stejný čas. Aby toho nebylo málo, tak každý event v Triple Trouble má odlišný způsob plnění.

Pro úspěšné dokončeni se vyžaduje přítomnost tří zkušených velitelů (commander) a velký počet hráčů. Proto je důležité přijít na event včas, což je alespoň 20 minut předem. Pokud někdo přijde později, nedostane se na server s potřebným množstvím hráčů, což je hlavní předpoklad pro dokončení eventu. Akce probíhá v Bloodtide Coast (na jih od Lion‘s Arch) u waypoitu Firthside Vigil.

Jelikož event patří k nejnáročnějším, dostanou hráči kromě odměny z truhly i cenné červené mastery body a to dokonce za každého zabitého červa zvlášť. A jelikož zabít všechny tři najednou nejde, bude si každý muset zahrát Triple Trouble vícekrát a vždy na odlišném místě podle volby, jakého wurma chceme zabít. Triple Trouble má dokonce i vlastní kategorii v achievements.

Crimson Wurm

Tento event je nejblíže k waypointu Firthside Vigil. Je potřeba se připojit ke skupině, která jde na Crimson Great Jungle Wurm. Jakmile event začne, doprovodí se k místu, kde se Crimson Wurm objeví, NPC Crusaderr Yiip. Zde pak vidíme 3 místa (Phytotoxin Extractor), na které nosíme žluté, červené a modré symboly. Jakmile jsou extractory naplněny a červ je na chvíli zranitelný, všichni hráči na něj společně zaútočí. Pokud se podaří zneškodnit všechny tři červy ve stejný čas, pak se objeví Legendary Crimson Great Jungle Wurm. Jakmile jsou Amber, Crimson a Cobalt poraženi, je úkol splněn a hráči dostanou odměnu (the wurm‘s golden chest) a mastery bod. Velká truhla je pak u waypointu Firthside Vigil.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2019 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání