Dnes je úterý 25. června 2019, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » MMORPG » Triple Trouble Cobalt Wurm

Triple Trouble Cobalt Wurm

Publikováno: 16. 10. 2016

O Triple Trouble v Guild Wars 2 již bylo řečeno v předchozím článku. Pro splnění všech tří eventů Triple Trouble musí hráči zneškodnit také Cobalt wurm. Stejně jako u Crimson wurm, i v tomto případě začínáme u waypointu Firthside. Event s Cobalt červem se však odehraje na odlišném místě. Najdeme ho poblíž waypointu Jelako směrem na jihovýchod na pláži plné vraků lodí a poblíž je také vista.

Celou skupinu, která se rozhodne porazit Cobalt wurm, vede commander od waypointu Firthside a doprovodí v eventu, jenž předchází souboj s červem, NPC se jménem crusader Xutt na Jelako Beach. Jakmile se objeví červ, musí hráči nosit sudy na určené místo označené šipkou poblíž červa a tím ho vždy oslabit. Na chvíli se poté stane zranitelným. V této chvíli musí hráči na červa zaútočit.

Platí to samé, co u Crimson wurm, takže aby byl kompletní event úspěšně splněn, musí být všechny tři eventy dokončeny zároveň. U Cobalt wurm bývá největší potíž špatné vedení od commandera. Někteří někdy nelikvidují okolní nepřátelské potvory a pokud hráče nesoucí sud k určenému místu zasáhnou, pak sud ztratí a znemožňuje to oslabení červa a možnost ho zneškodnit zároveň s ostatními.

Potíž někdy bývá i s přenesením sudů u stanoviště se sudy uprostřed. Zde je potřeba se sudem přeskákat překážky ve vodě a pokud hráč do vody spadne, pak sud ztratí. Je vhodné si tyto skoky vyzkoušet nanečisto ještě než event začne. Ulehčí se tak plnění úkolů v tomto eventu. Na závěr, pokud se podaří porazit všechny červy najednou, se objeví Legendary Cobalt Great Jungle Wurm. Po jeho poražení hráči získají druhý červený mastery bod, The wurm's golden chest a při přesunutí k waypointu Firthside i odměnu z velké truhly.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2019 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání