Dnes je úterý 25. června 2019, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » Strategie » Travian přes mobil

Travian přes mobil

Publikováno: 4. 6. 2015

Strategická hra Travian sice nevyžaduje nepřetržitou přítomnost u počítače, ale je docela potřebné provádět v průběhu dne úkoly pro zlepšování ekonomiky, budov a trénování a pohyb vojska. A kdo nemá přes den možnost pracovat s počítačem, měl by uvažovat o alternativě, což naštěstí nevyžaduje nic navíc, protože většina uživatelů již stejně potřebné vybavení používá. Travian jde totiž hrát i pomocí mobilního telefonu.

Mobil však musí být vybaven operačním systémem, do kterého jde nainstalovat internetový prohlížeč, např. opera mini. Dále je potřeba předplatit internetové připojení, a to co nejrychlejší. I když jde hrát také s pomalejším připojením, přeci jen je pohodlnější, když se okna s hrou otvírají svižněji a nemusíme dlouho čekat na načítání stránek. Mobil by měl mít více operační paměti, jinak se bude prohlížeč zavírat právě v důsledku nedostatku paměti. Pro zprovoznění všech funkcí musí být povolen javascript.

Vhodné je také zaplatit si zvýhodnění alespoň Travian plus, které umožňuje dát do řady hned dva úkoly. Kombinace hry na mobilu a počítači je nejpohodlnější a kdo chce dosáhnout alespoň trochu lepších výsledků v Travianu, měl by být trochu více aktivnější a reagovat včas na události ve svých vesnicích.

Diskuse k článku (0)

Copyright © 2013 - 2019 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání