Dnes je pátek 30. září 2022, svátek má Jeroným

  Gamespecial.cz » MMORPG » Tome of Knowledge, Writ of Experience – lehčí levelování

Tome of Knowledge, Writ of Experience – lehčí levelování

Publikováno: 5. 1. 2016

Levelování je nedílnou součástí MMORPG her. Také v Guild Wars 2 se musí hráč dostat na 80 level, aby mohl využít maximum z postavy, za kterou hraje. Dříve moc možností ke zrychlení levelování nebylo, ale některými činnostmi šlo přeci jen získávat XP snadněji. Vývojáři proto podpořili vytváření dalších postav, aby měli hráči motivaci k zakládání jiných charakterů. Slouží k tomu Tome of Knowledge a Writ of Experience.

Tyto bonusy nelze koupit, ale svou aktivitou ve hře je hráč získává za plnění daily úkolů. Tome of Knowledge a Writ of Experience, používané pro ulehčení při levelování, lze získávat každý den za plnění jednotlivých úkolů a nalezneme je v truhlách, které dostáváme jako odměny. Writ of Experience nám dá po aktivaci (dvojklik) 5 % z jednoho levelu. Aby nebylo nutné klikat vícekrát, lze nastřádané Writs of Experience vyměnit u Miyani (obchodnice u Mystic Forge v Lion's Arch u waypointu Trader's Forum) za Tome of Knowledge v poměru 20:1. To se hodí i v případě, pokud je chceme uložit v bance, protože jinak zbytečně zabírají více místa.

Lze samozřejmě získat Tome of Knowledge i přímo. I v tomto případě je dostáváme za aktivitu. Za plnění daily získáme jednou za sedm dní tento bonus a poslední odměnu za celý měsíc lze zvolit tak, abychom dostali další Tomes of Knowledge. Postupně tak lze nastřádat dostatečný počet těchto bonusů a při zakládání další postavy bude dosažení levelu 80 otázkou několika minut.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání