Dnes je pátek 25. září 2020, svátek má Zlata

  Gamespecial.cz » MMORPG » Thief stealth - Guild Wars 2

Thief stealth - Guild Wars 2

Publikováno: 20. 7. 2014

Kromě jiných předností má thief jednu schopnost, kterou nemá žádná jiná postava tak rozvinutou. Thief může být totiž velmi dlouho neviditelný. Ve skillech je potřeba vybírat ty s dovedností nazvanou stealth. Při správném nastavení lze být v utajení nepřetržitou dobu. K tomu ale nepostačí jen skilly, ale je potřeba správně nastavit i traity a vybrat k tomu určené zbraně.

Skily

Pro nepřetržitou neviditelnost vybereme ze skillů 5 až 10 Hide in Shadows, Signet of Shadows, Blinding Powder, Shadow Refuge, Dagger Storm. Zbraně volíme dýku a pistol. Jejich atributy jsou libovolné, ale jestli chcete opravdu hard thief postavu, nezbývá nic jiného než kombinace power, precision, critical damage. Runy nejsou pro dovednost stealth také důležité. Opět tedy volba dle zaměření postavy.

Traity

Velmi důležité je pro dovednost stealth nastavení hodnoty trait. Zde dáme plný počet do Shadows Arts (4,5,11) a Acrobatics (6,9,12). Zbylé body pak do precision. Nastavení je důležité zejména kvůli rychlosti obnovy initiative, kterou thief potřebuje pro využití skillů 2 až 5. Pokud chce někdo útočit, musí obětovat něco z obnovy initiave a obranného nastavení více do útoku.

Použití

Ještě než vyběhnete do WVW, zrušte v nastavení auto vyhledávání cíle. Použití je poměrně jednoduché. Použít skill 5 (Black Powder) a vyskočit z plochy skillem 2 (Shadow Shot). Pro prodloužení stealth se vrátíme do kruhu a vyskočíme opět skillem 2, přičemž je potřeba to stihnout dříve než kruh zmizí. Postup lze opakovat, dokud máme initiative. Pro případ že dojde, použijeme do doby obnovení initiative jeden ze skillů napravo. Nezapomínat, že o stealth přijdu, jakmile na někoho zaútočím, a to i včetně NPC. Pro lepší ovládání si nastavíme klávesy pro skill 2 a 5 k sobě nebo ještě lepší řešení je programovatelná myš s tlačítky navíc. S tímto nastavením lze libovolně chodit po mapách WVW a špehovat nepřítele, aniž by vás kdokoliv viděl. Jestli se rozhodnete zaútočit na nepřítele nebo zůstat v utajení, je jen na vás. Po nabytí zkušeností lze být v nastavení odvážnější a přesunout některá nastavení více útočně.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2020 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání