Dnes je sobota 25. května 2019, svátek má Viola

  Gamespecial.cz » Akční hry » Bankovní loupež

Bankovní loupež

Publikováno: 17. 8. 2014

Kdo si koupil správné DVD nové hry Thief 4 u správného prodejce, může si aktivovat bonusovou misi nazvanou Bankovní loupež. Po nainstalování celé hry se v rozhraní služby Steam podíváme do položky hry, kde zvolíme aktivovat produkt ve službě Steam. Poté zadáme klíč, který jsme dostali v balení a po spuštění hry se nám na mapě ukáže bod označující bonusovou misi. Nachází se na Kamenném trhu na mapě v levém horním rohu. Podle názvu je jasné, že budeme vykrádat banku.

Než se tam ale vydáme, budeme potřebovat hlavně šroubovák a štípací kleště na past. Takže jestli ještě někdo toto vybavení nemá, musí navštívit obchodníka a věci koupit. Přesvědčíme se, že máme také obnovený život a na plno schopnost soustředění, což bude potřeba uvnitř trezoru. Poté už nic nebrání tomu, abychom vybrali z banky vše, co tam nejdeme. Hned po pravé straně jsou bedny, vyskočíme přes zeď a proklouzneme mezi strážemi, ale v tom případě bude nutné rychle otevřít zámek, protože okolo dveří chodí na hlídku. Pokud chceme mít klid, abychom šperhákem otevřeli dveře, musíme zlikvidovat strážného, který chodí okolo dveří. Jestliže jsme se rozhodli pro tuto cestu, nejprve omráčíme strážného, který chodí s lampou, což provedeme na druhé straně nádvoří až vzadu u lavičky, kde si na něj počkáme. Poté v klidu omráčíme i druhého strážného, který chodí okolo dveří. Druhá možnost je jít po levé straně a vystřelit si na trám šíp s lanem a proniknout do banky oknem.

Jestliže půjdeme dveřmi, po levé straně omráčíme spícího strážného. Sice ho můžeme nechat spát, ale tím riskujeme, že ho probudíme a bude dělat problémy. Pokračujeme do kanceláří po levé straně a těsně před alarmem vstoupíme do dveří. Nejprve omráčíme úředníka a poté dalšího spícího strážného (nebo ho obejdeme) a vzadu chodí úřednice. Je potřeba vzít z jedné zásuvek hlášení o opravě trezoru, takže i jí musíme uspat. V hlášení se nachází důležitá zpráva o kombinaci k otevření.

Vrátíme se k velkým zavřeným dveřím, kde předtím chodil úředník a spal strážný. Otevřeme dveře šperhákem a uvidíme místnost plnou alarmů, kterým se musíme vyhnout. Jestliže vstupujeme pravými dveřmi, bude po levé straně několik zamčených schránek. V jedné z nich se nachází dokument s kombinací k trezoru. Nejprve ale zneškodníme pasti, kterých tu bude hodně, k čemuž využijeme schopnost soustředění. Pomocí spáru vylezeme na bezpečnostní schránky a přeskočíme na protilehlé, kde štípacími kleštěmi zneškodníme pasti. Poté vyhledáme dokument a otevřeme trezor. Kombinace je 6 3 a poslední číslo musíte uhodnout. Kolem otočnými pohyby otevřeme trezor a vstoupíme.

Musíme opět deaktivovat pasti. Spustíme soustředění a uvidíme, že spoj vede pod schody. Seskočíme na levé straně a použijeme šroubovák na odstranění mříže. Pod schody deaktivujeme pasti kleštěmi. Přistoupíme k mříži, ale nesmí nás zachytit alarm. Otevřeme pomocí pák a vstoupíme dovnitř. Sebereme kořist a musíme rychle opustit trezor, jinak zemřeme.

Bonusová mise bankovní loupež prodlouží dobu hraní Thief 4 a procvičí nás v plížení, hledání dokumentů spojených s otevřením trezoru a také v hledání a likvidování pastí. Lze zde nastřádat i hodně cenných věcí, za což si lze u obchodníka nakoupit další vylepšení a hra bude poté opět zajímavější. Misi si můžeme kdykoliv znovu zopakovat.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2019 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání