Dnes je pátek 28. ledna 2022, svátek má Otýlie

  Gamespecial.cz » MMORPG » The Bitter Cold mastery bod

The Bitter Cold mastery bod

Publikováno: 20. 3. 2017

Tento mastery bod se nachází na území Bitterfrost Frontier. Novou část světa nalezneme směrem na sever od Frostgorge Sound. Využít ho mohou hráči vlastnící datadisk Guild Wars 2, kteří se účastní Living world season 3. K získání mastery bodu potřebujeme umět dovednost využívající Thermal Tube a zároveň potřebujeme získat cold resistance. Pokud cold resistance nemáme, pak na území, kde se nachází mastery bod The Bitter Cold, rychle zemřeme.

Nejprve tedy potřebujeme získat cold resistance. K tomu si musíme vytvořit elixír. Na jeho vytvoření si opatříme čtyři suroviny. Je to fresh winterberries (12 ks – lze nasekat pomocí sickle nebo koupit od obchodníků), Clumb of Frostbitten Suet (8 ks – předmět padá ze zabitých nepřátel), Grawl Firestone (1 ks – získat od NPC Sun Warming, který se nachází na kraji oblasti Brakbrak Ice Snarl ) a Cold resistant Eggshell (3 ks – najít poblíž NPC Woomulla Abandoned Griffon Egg a vložit do Egg Warmer). Když jsme shromáždili všechny suroviny, vydáme se k místu, kde elixír získáme. Místo se nachází na jihovýchodním rohu mapy Bitterfrost Frontier a je zde point of interest Blister Cauldron. Uprostřed tohoto místa je možnost použít klávesu F (Test the temperature). Pokud máme v inventáři potřebné suroviny, stisknutím klávesy F získáme elixír.

Nyní vidíme nad skilly na pravé straně symbol, který ukazuje čas, kdy máme Cold resistance. Proto se můžeme vydat získat mastery bod The Bitter Cold. Startujeme od waypointu Sorrows Eclipse a pokračujeme směrem na východ k prvnímu Thermal Tube na mapě. Tento první nepoužijeme a běžíme až k dalšímu Thermal Tube, ke kterému se dostaneme po kraji svahu a přeskáčeme k němu pomocí výstupků na skále. Po skoku pomocí Thermal Tube se dostaneme k místu zvaném The Bitter Cold. Na zadní straně prostranství za point of interest Lockflow Ice Fall se nachází hledaný mastery point, který získáme stisknutím klávesy F.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání