Dnes je úterý 25. června 2024, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » Akční hry » Technické zbraně v Cyberpunk 2077

Technické zbraně v Cyberpunk 2077

Publikováno: 10. 8. 2021

Typů zbraní je ve hře Cyberpunk 2077 docela dost. Zajímavou skupinou jsou technické zbraně. Dokáží něco, co s jinými nejde dělat. Můžeme totiž zneškodnit nepřátele, aniž bychom jim stáli tváří v tvář. Jakým způsobem je používat?

Technické zbraně totiž dokáží vypálit silný výstřel. To znamená, že prostřelí překážku, která stojí mezi námi a protivníkem, dokonce prostřelí i zeď. Hodí se to v případě převahy nepřátel nebo když nemáme zrovna silnou zbroj. Asi nejvíce se nám budou hodit při dokončení tajného konce, kdy společně s Johny Silverhandem jdeme na sebevražednou misi s cílem dostat se do Arasaka Tower, napojit se na Mikoshi a vyřešit problém s čipem.

Mezi technické zbraně patří například WIDOW MAKER, DR12 QUASAR, RT-46 BURYA, DB2 -SATARA, M-76E OMAHA, JKE-X2 KENSHIN, NEKOMATA, APPARITION, M-179E ACHILLES, CHAOS. Silný výstřel se vystřelí tak, že se nejprve pravým tlačítkem myši podrží míření a při držení tohoto tlačítka stiskneme zároveň i tlačítko levé pro střelbu. Tím se vypálí silná střela, která dokáže prostřelit i zeď. Podle mě je nejlepší technická zbraň WIDOW MAKER, což je přesná technická puška s opravdu silným výstřelem, která pokud je správně upravená, dokáže zneškodnit nepřítele na jednu ránu.

WIDOW MAKER patří mezi nejlepší zbraně vůbec ve hře Cyberpunk 2077, takže je dobré ji mít trvale ve výzbroji. Jinak ostatní technické zbraně mně moc nevyhovují. Pistole nic moc, odstřelovačka je lepší OVERWATCH a brokovnice mě moc nebavila, i když v určitých situacích se může hodit.

Samozřejmě je povinností si zbraň vylepšit pomocí funkce výroba a přidat mířidla a nějaké modifikace zvyšující účinnost. Pro dobré fungování technických zbraní pak musíme přidávat body dovedností do Technická zdatnost - Strojírenství a také do Reflexy a Útočné pušky.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2024 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání