Dnes je úterý 28. listopadu 2023, svátek má René

  Gamespecial.cz » Akční hry » Jak vylepšit a ovládat šperhák ve hře Thief 4

Jak vylepšit a ovládat šperhák ve hře Thief 4

Publikováno: 5. 1. 2015

Šperhák patří ve hře Thief 4 k základnímu vybavení. Bez něj by Garrett moc úkolů nesplnil. Naučit se ho ovládat je docela důležité. Někdy totiž potřebujeme otevřít zámek rychle kvůli procházejícím hlídkám, kterým by se asi nelíbilo, že před nimi nezákonně otvíráte zámek. Použití je jednoduché. Přistoupíme ke dveřím a stiskneme klávesu E. Objeví se šperhák a několik prázdných kroužků. Pohybujeme myší a jakmile se kroužek vyplní bílou barvou, stiskneme klávesu E. Postup provádíme do té doby, dokud nejsou vyplněny všechny kroužky, což znamená, že zámek je otevřen.

Některé zámky jdou obtížněji otevřít, protože jsou na důležitějších a lépe zabezpečených místech. Pohyb myší pro vyhledání správné pozice musí být citlivější. Naštěstí i zde existuje řešení. Navštívíme obchodníka a přejdeme do kategorie pomůcky a vylepšení. Zde zvolíme kvalitnější paklíče, které stojí 150 guinejí a získáme tím mírné zlepšení při otvírání zámků. Za 420 guinejí pak můžeme koupit další vylepšení. To ale není všechno. Za body soustředění, které získáváme ve hře nebo od královny žebráků za peníze, můžeme ještě více vylepšit schopnost práce s paklíči. Zvolíme klávesu F1 a přejdeme do položky schopnosti soustředění. Zde plně vylepšíme schopnost Obratnost, která ve druhém vylepšení umožní rychleji otvírat zámky .

I zde vidíme, že hledat cokoliv cenné se vyplatí, jelikož si za tyto cennosti kupujeme důležité vybavení od obchodníka. Také se vyplatí přidělit body soustředění podle stylu hraní a vylepšit schopnosti, které využívám. A schopnost pro vylepšení šperháku se určitě bude zloději Garrettovi hodit.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2023 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání