Dnes je pátek 30. září 2022, svátek má Jeroným

  Gamespecial.cz » MMORPG » Southsun Cove - cesta na ostrov a kde získat Karka Shell

Southsun Cove - cesta na ostrov a kde získat Karka Shell

Publikováno: 14. 1. 2016

Na jihozápadě od Lion's Arch se nachází ostrov pod názvem Southsun Cove. Jde o území určené pro nejvyšší level a rozhodně se vyplatí tento ostrov pravidelně navštěvovat. Je totiž zdrojem hned několika vzácných surovin, které hráči Guild Wars 2 využijí na výrobu těch nejhodnotnějších zbraní a brnění. Nejprve se na něj ale musíme dostat.

Cesta je poměrně jednoduchá. V Lion's Arch se přesuneme do části Eastern Ward u Waypointu Gate Hub Plaza. Jedna z Asura Gate nás zavede na žádaný ostrov. Probíhají zde velké eventy a lze zde hlavně získávat dvě důležité suroviny. První je Karka Shell, jenž se získává s potvor stejného názvu, většinou z veteran karka a druhou je Armored Scale, který potřebujeme na žádaný knight armor. Armored scale nejčastěji padá na západním pobřeží ostrova a většinou to je z barracud a dále v moři z velkých tuňáků. Tyto suroviny nepadají často, takže musíme zabít více ryb. V intervalech zde pak proběhne event s Legendary Karka Queen s dobrými odměnami (kromě jiného několik Karka Shell, achievement a mastery point). Probíhá u waypontu Camp Karka na části mapy pojmenované Driftglass Springs. Zde se většinou farmaří i Karka Shell z veteránů.

Kromě získávání vzácných surovin mají důvod Southsun Cove navštívit i rangeři. Nachází se zde totiž jeden v petů. Je jím Reef Drake a získat ho lze, pokud se na ostrově vydáme po levé straně pobřeží a dorazíme k místu označené na mapě Sawtooth Bay. Na mapě vidíme malý ostrůvek a za ním na břehu najdeme vstup do jeskyně. Zde je Reef Drake.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání