Dnes je pátek 12. dubna 2024, svátek má Julius

  Gamespecial.cz » RPG » Skyrim - kde koupit dům

Skyrim - kde koupit dům

Publikováno: 31. 7. 2014

Koupit si dům ve Skyrimu musí každý, kdo si chce hru užít a nehodlá strávit hraním pouze pár hodin. Abychom si ho mohli koupit, je nejprve nutné splnit úkol Mohyla temných vod, který zadává jarl a jeho čaroděj Farengar v Bílém Průsmyku. Poté je potřeba zajít za jarlem Balgruuf Velkomožný, který přikáže komořímu jménem Proventus Avenicci, aby vám prodal ve městě dům.

Vyhledáte ho v Dračí Síni a řeknete mu, že chcete koupit dům. Ten ale není zadarmo. Stojí totiž 5000 zlatých. Musíte tedy splnit nějaké úkoly a spořit vydělané a nalezené peníze. V této chvíli nekupujte nic jiného. Prohledávejte truhly, nádoby, sbírejte kůže ze zvěře, prodávejte ukořistěnou zbroj a brnění. Peníze dostáváme také za splněné úkoly.

Jakmile si dům koupíme, nalezneme ho hned vedle kovárny Adriane Avenicci a jmenuje se Domov vánku. Později, až budeme mít dost peněz, ho lze vybavit, ale na to máme prozatím dost času. Důležitější je, že můžeme kde přespat ale hlavní výhodou je ukládání věcí do truhly, které momentálně nepotřebuji, ale později je použiji např. v kovárně pro výrobu zbraní či brnění, lektvarů atd.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2024 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání