Dnes je sobota 25. května 2019, svátek má Viola

  Gamespecial.cz » MMORPG » Skiny na zbraně a brnění

Skiny na zbraně a brnění

Publikováno: 19. 5. 2016

V MMORPG hrách jde hráčům o co nejlepší vybavení svých postav. Také v Guild Wars 2 se mnozí hráči chtějí odlišit nebo alespoň změnit vzhled zbraně či brnění, které se jim nelíbí. Posloužit k tomu mohou skiny zbraní a brnění. Kde je vzít? V první řadě lze použít vzhled každé věci, kterou již daná postava měla na sobě, a to pomocí wardrobe a Transmutation Charge. Další skiny si lze koupit za Badge of Honor ve WvW. Prodávají je obchodníci na domácí mapě poblíž Laurel obchodníka. Weapon master prodává skiny na zbraně a Armor master na brnění. Z Weapon skinů jsou dobré skiny Aureate a Flame.

Další skiny zbraní lze nalézt v sále v Lion‘s Arch u Trader Waypointu. Projdeme kolem banky a pokračujeme do místnosti směrem na východ k bodu The Vaults (Point of interest). Na mapě vidíme symboly s nápisy Black Lion Weapon Specialist. Je zde více obchodníků a každý prodává jiné skiny. Musíme však vlastnit Black Lion Claim Ticket, které lze u obchodníka koupit za Black Lion Claim Ticket Scraps. Ty ale už nelze tak lehce získat. Jsou například v Black Lion Chest, ke kterým je však potřeba klíč, který se dá koupit za gemy nebo získat za hraní příběhu, případně za dosažení určitého množství achievements.

Další skiny lze získat např. nákupem cultural zbraní za karmu a cultural brnění za peníze nebo vybavení u dungeon obchodníka v Lion‘s Arch v části Fort Marriner, kde se platí tokeny za plnění úkolů v dungeonech. Cultural vybavení najdeme ve velkých městech a cultural brnění lze získat ve městech s rasou, pro kterou je město domovské, např. pro Charr v Black Citadel.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2019 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání