Dnes je pátek 28. ledna 2022, svátek má Otýlie

  Gamespecial.cz » MMORPG » Scalding Gorge mastery bod v Draconis Mons

Scalding Gorge mastery bod v Draconis Mons

Publikováno: 22. 5. 2017

Pro získání mastery bodu Draconis Mons Insight: Scalding Gorge potřebujeme novou dovednost Oakheart's Reach, která byla zpřístupněna v nové epizodě Living World season 3 Flashpoint na ostrově Ring of Fire. Jde o část dostupnou pouze pro hráče vlastnící datadisk Guild Wars 2 Heart of Thorns.

Pro využití Oakheart's Reach musíme otevřít mastery z kategorie Ancient Magics. Když máme dovednost otevřenou, nalezneme na ostrově Ring of Fire Oakheart's Essences a díky této dovednosti se můžeme přichytit ke skále a přitáhnout se na jinak nedostupná místa. Dovednost jde kombinovat s létáním, které pro dosažení tohoto mastery bodu potřebujeme také, nejlépe v plné dovednosti. Využijeme i možnost skoku pomocí Thermal Tube a potřebujeme i skákání pomoci Bouncing Mushroom.

Začínáme u waypointu Heathen's Hold a hned vedle něj použijeme Thermal Tube. Skočíme k Titan's Throat a dalším Thermal Tube v point of Interest Nu II Wault. Potom se vydáme na sever ke Scalding Gorge. Uvidíme zde několik Elder Earth Elemental a za nimi Bouncing Mushrom. Třikrát vyskočíme vzhůru a na vrcholu skály klávesou F sebereme Oakheart's Essences.

Přeletíme na skálu směrem na sever ještě blíže nápisu Scalding Gorge. Běžíme až ke skále a nejprve před sebe a potom nalevo vystřelíme lano pomocí Oakheart's Essences na vrchní část skály, abychom se dostali nad převis a pomocí letu ke vzdušnému víru. Necháme se od něj vynést jak nejvíce to jde a hned potom zamíříme ke značce mastery bodu. Z dálky ho vidíme na skalním výstupku a pokud máme plnou dovednost létání, doplachtíme až k němu a pomocí klávesy F získáme Draconis Mons Insight: Scalding Gorge.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání