Dnes je sobota 29. února 2020, svátek má Horymír

  Gamespecial.cz » Akční hry » Save – kde je nalézt ve hře Thief 4

Save – kde je nalézt ve hře Thief 4

Publikováno: 29. 12. 2015

U zatím posledního dílu hry Thief, někdy označovaný řadovým číslem 4, se ukládají pozice (save) na serveru steam, podobně jako u dalších her na této platformě. Pokud si však chceme odehrané pozice uložit a spoléhat se na svoji zálohu, protože zálohovat data by se měla vždy na více míst, musíme znát adresář, kam se pozice ukládají v našem počítači.

U hry Thief však není cílovým adresářem pro save v dokumentech a my games, ale nachází se přímo v adresáři steam. A protože struktura adresářů steam není moc přehledná, podíváme se, kde přesně se nachází. Steam je nainstalován v adresáři Program Files (x86). Zatímco samotné hry jsou naistalované v cestě Steam – SteamApps – common (pouze v případě, pokud jsme neměnili cestu při instalaci), uložené pozice pro hru Thief nalezneme ve složkách Steam – userdata – 104929621 – 239061- remote.

Dalším argumentem pro zálohování save může být omezený počet souborů s pozicemi, které jdou ve hře uložit. Pokud si totiž chceme uložit pozice pro více obtížností a máme již vyčerpaný počet míst, museli bychom nějaké pozice vymazat. Zálohováním se k nim však můžeme kdykoliv vrátit.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2020 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání