Dnes je pátek 1. března 2024, svátek má Bedřich

  Gamespecial.cz » Strategie » Rozšíření říše – nový hrad

Rozšíření říše – nový hrad

Publikováno: 28. 9. 2015

V Goodgame Empire musíme dříve či později rozšířit své panství. Od úrovně 13 máme možnost vybudovat purkrabství, což je budova, kde nalezneme kastelány a potřebujeme ji pro založení další základny. Purkrabství postavíme na volném území našeho hradu. Poté lze vybudovat další hrad na mapě světa. Nejprve ale musíme najít volné místo pro stavbu. Pro zabrání místa ho potřebujeme dobýt.

Najdeme na mapě buď ruiny, což je hrad hráče, který již pravděpodobně nehraje, ale nemusí to být pravda a pokud je členem nějaké aliance, může to být důvod k odplatě. Mnohem jednodušší bude hledat na mapě základny neobsazené. Nachází se nejčastěji na kraji mapy, takže musíme hledat v těchto místech. Někdy se vyplatí přemístit svůj hlavní hrad blíž k místu, kde chceme založit novou základu.

Vybíráme základnu také podle zdrojů. Pokud zde budeme chtít mít velkou armádu, volíme stanoviště s možností větší produkce jídla. To poznáme po najetí na volné místo pro stavbu a pokud je nad ní slabý kruh, je zde možné postavit více zdrojů pracujících na plný výkon. Pak máme obyčejné stanoviště s menším počtem zdrojů různých poměrů. Jakmile máme volnou základnu vybranou, klikneme na ni a provedeme špionáž. Poté můžeme základnu dobýt a založit na ní vlastní hrad.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2024 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání