Dnes je úterý 25. června 2024, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » MMORPG » První kroky v Guild wars 2

První kroky v Guild wars 2

Publikováno: 17. 7. 2014

V prvních krocích bychom měli vyzkoušet schopnosti zvoleného charakteru a zapojit se do questů určené pro nováčky. U každého questu je v závorce vyznačen doporučený level. Pokud se zapojíme do úkolu, který je určen pro vyšší level, postava to nemusí přežít a poté musíme navštívit postavu označenou Equipment repairs, která brnění opraví.

Zapojit se do úkolu pro nižší level jde bez problémů, akorát v Guild Wars 2 musíme počítat s upravením levelu odpovídajícímu nepříteli. Toto snížení je dočasné, takže nikdo nemusí mít obavy, že by přišel o své nahrané zkušenosti. Snížení má umožnit zapojení hráčů s vysokým levelem do úkolů určené pro nižší úrovně se stejným herním zážitkem. I tak má ale plně vybavená postava mnohem větší útok a odolnost díky lepšímu brnění, zbraním a dovednostem, než mají začátečníci.

Ukládat předměty do banky

Každý má také k dispozici bankéře, u kterého si ukládáme cenné věci a suroviny. K uložení surovin stačí otevřít bag a jedním kliknutím na tlačítko ve vrchním pravém rohu suroviny uložit. Zbylé věci jako zbraně, armor, runy atd., si musíme uložit manuálně přetažením předmětu do banky. Zatímco suroviny lze odeslat z jakéhokoliv místa, ostatní předměty musíme uložit osobně v bance. Nalezneme ji v každém velkém městě. Pokud chceme z banky něco vybírat, musíme buď opět navštívit město, kde se nachází nebo použít Bank Access Expres, který získáme zakoupením za gemy nebo ho získat za splněné úkoly, např. v příběhu či denních úkolech. Místo v úložišti je omezené a dá se rozšířit za gemy.

Zvětšit bag

Abychom nemuseli neustále vyprazdňovat zavazadla, obstaráme si bag s větším místem. Základní se koupí u obchodníka, který má ale pouze místo na 4 předměty. Naštěstí existuje možnost, jak toto místo rozšířit. Na kapacitu pět se dají získat za účast v questech s šampiony v Queensdale, kde za poražení jednoho ze šampionů dostaneme pravě vylepšený bag. Další výrazná rozšíření lze docílit craftingem, kde si můžeme vyrobit bag s objemem až 20 políček. To už je ale finančně poměrně náročné, takže si hráč musí peníze nejprve vydělat.

Sehnat první peníze

Tak jako v reálném životě, ani v Guild Wars není jednoduché peníze vydělat, zvláště na unikátní věci. Získávají se za plnění úkolů, prodejem předmětů, ale třeba i za prozkoumáváním mapy, kdy získáme nejen peníze, ale i zkušenostní body, karmu a další užitečné věci, které se budou hodit v pozdější fázi hry.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2024 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání