Dnes je úterý 25. června 2024, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » Strategie » Posílání zvědů v Goodgame Empire

Posílání zvědů v Goodgame Empire

Publikováno: 20. 9. 2015

Ve strategické hře Goodgame Empire lze od sedmé úrovně vysílat zvědy na zjišťování velikosti nepřátelské armády. Nejprve však musíme za zdmi našeho hradu vybudovat krčmu. Poté se lze pustit do špehování hradů, které chceme napadnout. Pokud bychom to neudělali, nevíme, jaké jednotky a obrana na hradě jsou a nemůžeme pak poslat odpovídající jednotky do útoku a v dostatečném množství. Zjistit můžeme i ekonomické informace o nepříteli.

Nejprve se dostaneme na mapu světa pomocí ikony v dolním menu. Poté klikneme na hrad, který nás zajímá a zvolíme ikonu zvěda (uprostřed je nápis špionáž). Objeví se menu, kde posuvníkem nastavíme přesnost požadovaných informací. Je zde zvyšující se poměr nebezpečí odhalení, pokud chceme přesnější informace o hradu. Zvýší se tím také náklady na špionáž a podle úrovně krčmy lze vysílat i počet špehů. Platíme více i v případě špehování vzdálené budovy a počtu vyslaných špionů. Protivník se proti špionáži může bránit rozestavěním městských stráží v hradu. Jestliže máme postavené stáje, lze pomocí zlatých urychlit dobu přesunu špehů.

Pokud byl některý ze špehů odhalen, nebude špionáž úspěšná a my se nedozvíme potřebné informace. Navíc nepřítel dostane zprávu, že jsme ho špehovali a může tak učinit protiopatření. A protože pak očekává útok, posílí obranu lepším rozestavěním obraných jednotek a vylepší obranné budovy.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2024 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání