Dnes je čtvrtek 11. srpna 2022, svátek má Zuzana

  Gamespecial.cz » MMORPG » Mastery bod Slice of Sky v Auric Basin

Mastery bod Slice of Sky v Auric Basin

Publikováno: 8. 1. 2017

Podíváme se na další mastery bod ve hře Guild Wars 2 v datadisku Heart of Thorns. Vyhledáme si v panelu hero achievements Auric Basin ze skupiny Strongbox. Tentokrát s názvem Slice of Sky. Jde opět o velmi jednoduché získání mastery bodu, ale nejtěžší na jeho získání je ho nalézt. Na mapě totiž není označen, podobně jako další body strongbox. Potřebujeme k němu pouze létaní a bouncing mushroom.

Začínáme u waypointu Westwatch v části Westwatch Patch, který se nachází na levé (západní) straně mapy Auric Basin. Podíváme se na mapu (klávesa M) a vydáme se po cestě na jih k části Lastgear Standing. Po cestě je potřeba dávat pozor na skupiny pocket raptor a vybavíme se proti nim potřebnými skilly. Můžeme použít buď stealth nebo zrychlení a imunita proti zranění. Záleží na charakteru postavy. Stačí cestu pouze proběhnout, není potřeba bojovat.

Za Lastgear Standing v zatáčce na mapě uvidíme po levé ruce schody na skále porostlé nízkou trávou. Vyběhneme po nich a po levé ruce je první bouncing mushroom. Vyskočíme pomocí bouncing mushroom a poté ještě dvakrát. Dostaneme se na plošinu, kde je nepřátelský Veterán Quetzal Scout. Proběhneme kolem něj a v dálce vidíme další dva. Běžíme k tomu nalevo a ze skály vidíme plošinu s mastery bodem. Skočíme ze skály a letíme směrem k nižší části plošiny, na které se nachází mastery bod. Nyní již stačí přeběhnout k truhle a klávesou F získat její obsah a zároveň mastery bod Slice of Sky strongbox.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání