Dnes je čtvrtek 11. srpna 2022, svátek má Zuzana

  Gamespecial.cz » MMORPG » Endurance mastery bod v Auric Basin

Endurance mastery bod v Auric Basin

Publikováno: 16. 1. 2017

Předposlední z mastery bodů Strongbox v Auric Basin v Guid Wars 2 je Endurance. K jeho dosažení potřebujeme pouze létání a trochu umu při skákání. Přesto není jeho získání obtížné, ale z bodů strongbox je asi nejvíce schovaný.

Začínáme u waypointu Southwatch (oblast Soutwatch Creep) v Auric Basin, který se nachází na jih od The Forgotten City. Vydáme se od waypointu směrem na západ k oblasti Griffonfall. Na mapě vidíme bílou ikonu s názvem A Fungus Among Us. Jakmile proběhneme úvodní část, držíme se stále cesty tak, abychom měli skálu po pravé ruce. Po cestě je dost nepřátel, takže je nutné použít skilly na rychlost, stabilitu, případně stealth. U již zmíněné bíle ikony na mapě se nachází mohutný strom. Na jeho kmeni jsou výstupky, po kterých vyskáčeme k této bíle značce A Fungus Among Us.

Pokračujeme rovně dál do průchodu mezi skálou a nyní musíme najít cestu vzhůru po pravé ruce na skalnatý výstupek. Na jeho konci přelétneme na levou stranu skály a o pár kroků výše musíme přelézt větev s výstupky opět na pravou stranu. Několika skoky přeskáčeme průrvy a nakonec proskočíme vodopádem. Za ním se po levé straně nachází truhla a Endurance mastery bod. Získáme ho klávesou F.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání