Dnes je pátek 28. ledna 2022, svátek má Otýlie

  Gamespecial.cz » MMORPG » Mastery bod Burnisher Quarry v Auric Basin

Mastery bod Burnisher Quarry v Auric Basin

Publikováno: 2. 5. 2017

K získání mastery bodu Auric Basin Insight: Burnisher Quarry budeme potřebovat odolnost proti otrávení, což nám zabezpečí Mastery Itzel Poison Lore. Na území Maguuma Jungle v Heart of Thorns (datadisk Guild Wars 2) se nachází místa, kde bez Mastery Itzel Poison Lore během pár vteřin zemřeme vlivem otrávení (Poison Haze). Přitom na těchto místech se nachází i mastery nebo hero body, takže se vyplatí tuto dovednost co nejrychleji vytrénovat.

Pro získání Burnisher Quarry potřebujeme kromě Mastery Itzel Poison Lore také další dovednosti. Je to buď kompletně otevřené létání nebo využití Nuhoch Wallows. Mastery bod se nachází na východě mapy Auric Basin poblíž oblasti Maguuma Shallows. V případě využití létání začínáme od waypointu Northwatch a běžíme na severovýchod k místu s názvem Burnisher Quarry. V cestě uvidíme propast se vzdušným proudem a pokud máme plnou dovednost létání, využijeme tento proud k překonání propasti. Pokud chceme použít cestu s průchodem Nuhoch Wallows začínáme u waypointu westwatch na západě mapy a dostaneme se k Nuhoch Wallows, který se nachází na sever od waypointu. Pomocí průchodu se dostaneme na místo za vzdušný proud za propastí.

Pokračujeme dále z kopce okolo několika nepřátel a po vyznačené cestě na mapě doběhneme tunelem až k propasti. Skočíme do ní a pomocí plachtění přistaneme na jejím dně. Zde pomocí klávesy F získáme mastery bod Auric Basin Insight: Burnisher Quarry.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání