Dnes je úterý 25. června 2019, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » MMORPG » Mastery body v Heart of Thorns

Mastery body v Heart of Thorns

Publikováno: 5. 2. 2016

V datadisku Guild Wars 2 si můžeme otvírat mastery. Jakmile dosáhneme určitý počet zkušenostních bodů, lze splněný stupeň mastery aktivovat. K tomu ale potřebujeme tzv. Mastery points. Jde v podstatě o stejnou záležitost, jako při otvírání skillů pomocí hero points (dříve skill). Kde tyto body získat? V panelu hero v kategorii masteries vidíme v levém sloupci, kolik bodů máme k dispozici (červené pro základní hru a zelené pro datadisk). Jestliže zde není k dispozici žádný volný bod, máme několik možností k jejich dosažení.

Můžeme se pokusit získat některý masteries points na mapě (jsou označeny zeleným kolečkem a jsou dostupné na území datadisku). Zelené body lze využít pouze pro otevření mistrovské dovednosti v datadisku. V původní hře máme k dispozici body červené barvy. Mnoho jich bylo již získáno plněním úkolů a achievements v původní hře. Ty co ještě splněny nebyly, lze nalézt v panelu hero a v kategorii achievements. Zelené barvy platí pro datadisk a červené pro původní hru.

V datadisku můžeme mastery points získat hraním příběhu. Za každou dokončenou část příběhu obdržíme mastery point. Také v datadisku je lze obdržet za splněné achievementy, opět nalezneme v panelu hero a jak už bylo řečeno, poslední možností je získat body vyznačené na mapě v datadisku. Tyto body můžeme splnit dost často pomocí již některé splněné dovednosti a jsou umístěné na těžko přístupných místech, takže musíme buď skákat nebo létat. Proto se ze začátku vyplatí chodit eventy na území Verdant Bring a plnit eventy a hrát příběh. Jakmile získáme první stupně létání a Itzel Lore skákání na houbách, můžeme se pokusit získat některý z mastery bodů na mapě.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2019 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání